Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next pardubicky-kraj golf next Mateřská škola Waldorfská

Mateřská škola Waldorfská

Naše školka se nachází v pěkné vesničce obklopené písníky, nedalekými lesy, usazená v příjemném prostředí zahrady. Není od nás daleko do Hradce Králové, ani do Pardubic.

Mateřská škola Waldorfská

Staré Ždánice 184
53345 Staré Ždánice

Telefon: 466 981 223
E-mail: ruzenajanatova@seznam.cz
Web: http://home.tiscali.cz/fousek/index.htm


Naše školka se nachází v pěkné vesničce obklopené písníky, nedalekými lesy, usazená v příjemném prostředí zahrady. Není od nás daleko do Hradce Králové, ani do Pardubic.

Máme dvě smíšené třídy dětí již od dvou do šesti let. V útulně zařízených třídách se o děti starají tety, které se svým individuálním přístupem snaží porozumět každému dítěti.

Waldorfská pedagogika má za cíl rozvíjet děti v celkové harmonii-v oblasti rozumové, citové i volní. Proto si děti všechny poznatky i úkony osvojují v praktických činnostech. Nejsou poučovány, ale laskavě a s humorem vedeny k moudrému vnímání světa ve všech jeho souvislostech (příroda, rodina, literatura, umění, rytmus).

Nabízíme dětem k hraní hračky z přírodních materiálů, k dispozici je ponk, skřítková říše pro rozvoj fantazie, kuchyňka pro malé hospodyňky, stojany a látky pro různé stavby (domečky, lodě, pevnosti ap.). Panenky máme látkové v proutěných kočárcích.

Děti v pravidelném týdenním rytmu modelují, malují, pečou, kreslí a hrají divadlo). Při všech činnostech nás doprovází náš kamarád skřítek. Klademe důraz nato aby dítě nebylo do činností, ale ani do jídla ap. nuceno).

Celý rok žijeme v rytmu ročních svátků a slavností.

Jste srdečně zváni i s dětmi, přijďte se na nás podívat.

Kontakt:

Mateřská škola Waldorfská
Staré Ždánice 184
533 44 Staré Ždánice

tel.: 466 981 223

e-mail.: ruzenajanatova@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Waldorfská ]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.