Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 27. mateřská škola - želvičková školka

27. mateřská škola - želvičková školka

Být spokojený jako želva - Školní vzdělávací program (ŠVP) je dokument, podle něhož uskutečňujeme vzdělávání dětí. Vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.Motto: ,,Kdo chce, najde způsoby, kdo nechce, najde důvody.“

27. mateřská škola - želvičková školka

Dvořákova 4
30100 Plzeň

Telefon: 377 371 764
E-mail: ostrovskapa@ms27.plzen-edu.cz
Web: http://www.zelvickovaskolka.cz


Při prvním pohledu na objekt naší MŠ jistě každého upoutá nevšední vzhled. Fasáda v žlutooranžové kombinaci je pomalována obrázky členů rodiny želviček. Tato skutečnost byla vybrána záměrně. Chceme totiž vytvořit dětem takové prostředí a podmínky, ve kterých se budou cítit bezpečně a naše škola se jim stane druhým domovem (název ŠVP: ,,Být spokojený jako želva"). V takovém duchu je vyzdoben i interiér mateřské školy. Používáme převážně přírodních materiálů, veselých barev, výtvory dětí i dospělých.,,Být spokojený jako želva"
Školní vzdělávací program (ŠVP) je dokument, podle něhož uskutečňujeme vzdělávání dětí. Vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.
Motto: ,,Kdo chce, najde způsoby, kdo nechce, najde důvody."
Prostorná čtyřtřídní budova 27. MŠ i nedaleké jednotřídní odloučené pracoviště se nachází v Plzni na Borech, v jedné z nejhezčích i nejklidnějších čtvrtí krajského města. Obě budovy obklopují zahrady, z nichž jedna dokončila v loňském roce rozsáhlou rekonstrukci. Naším cílem je ztvárnit zahrady tak, aby byly pro děti velmi pestré, podnětné, rozvíjely je a probouzely v nich vztah k přírodě.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.