Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 2.Mateřská škola Plzeň

2.Mateřská škola Plzeň

Svět je plný krás a zázraků. Je tu pro Tebe a Ty pro něj. Poznávej ho s námi, raduj se z něj a věř, že můžeš dosáhnout všeho, co si přeješ.

2.Mateřská škola Plzeň

2.Mateřská škola Plzeň

U Hvězdárny 2141/26
32600 Plzeň - Východní Předměstí

Telefon: 377 443 182
E-mail: ms2plzen@quick.cz
Web: http://www.ms2plzen.estranky.cz/Svět je plný krás a zázraků. Je tu pro Tebe a Ty pro něj. Poznávej ho s námi, raduj se z něj a věř, že můžeš dosáhnout všeho, co si přeješ. Dívej se a nepřestávej žasnout. A když vyrazíš do světa, je nejlepší chytit se někoho za ruku a držet se pohromadě. Všude kolem sebe můžeš najít kamarády. Dovol jim, aby Ti pomohli a Ty pomoz jim. Měj rád přírodu, chraň ji pro sebe i druhé. A věř, že tak jako v pohádkách i v našem světě dokáže zvítězit dobro nad zlem.
 
 Mateřská škola působí v ulici U Hvězdárny od roku 1965. V roce 2005 prodělala  rozsáhlou rekonstrukci, byla vyměněna okna a dostala nový „kabát".
Škola je dvoutřídní, v klidné čtvrti, v zástavbě rodinných domků. Součástí je rozsáhlá, pěkně vybavená zahrada. Školou prošly i děti zdravotně postižené a jsme hrdé na to, že jsme mohly v začátcích pomoci. Tato práce naplňuje nejen nás, zaměstnance školy, ale i všechny děti, které se zde učí vzájemné toleranci a přátelství k druhým bez rozdílu na to, jaký kdo je a jak se pohybuje a vypadá.
Naším přáním je, aby se každé dítě cítilo součástí kolektivu, získalo nové kamarády, dovedlo spolupracovat i hrát si s ostatními dětmi.
Toto bohatství mezilidských vztahů zůstane v našich dětech zakódováno po celý život. Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.