Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 49. mateřská škola čtyřlístek Plzeň

49. mateřská škola čtyřlístek Plzeň

Samozřejmostí je snaha všech pedagogických pracovnic vytvářet dětem estetické a podnětné prostředí. Děti se samy svými výtvory podílejí na úpravě i výzdobě školy.

49. mateřská škola čtyřlístek Plzeň

Puškinova 5
30100 Plzeň

Telefon: 377 324 412
E-mail: info@49ms-plzen.cz
Web: http://49ms-plzen.cz


Samozřejmostí je snaha všech pedagogických pracovnic vytvářet dětem estetické a podnětné prostředí. Děti se samy svými výtvory podílejí na úpravě i výzdobě školy.Prostředí je upraveno tak, aby dětské práce byly přístupné a mohli je shlédnout s rodiči.

Mateřská škola se může pochlubit velice pěkně uspořádanou zahradou. Jsou zde staré vzrostlé stromy, které tvoří v letních měsících příjemný stín. Děti zde mají pískoviště, velké hřiště, průlezky, skluzavky a kolotoč. Zahrada je pravidelně udržována. Pískoviště jsou kryta sítěmi proti znečištění.

Naše mateřská škola je umístěna v samém historickém centru města vedle dominantní stavby židovské synagogy s meditační zahradou.

Škola je typizovaná, cihlová výstavba z 80 let. Je to komplex tří budov propojených spojovací chodbou. Původně byly v zařízení dvě třídy mateřské školy a dvě jeslová oddělení. Později bylo jedno jeslové oddělení zrušeno, takže je mateřská škola se třemi třídami a působí zde pouze jedno jeslové oddělení.

Třídy mateřské školy jsou rozděleny podle věku. Dostatečně velké prostory tříd umožňují vytvoření hracích koutků i míst pro odpočinek nebo rušnější hravé aktivity. Prostorové uspořádání vyhovuje nejrůznějším skupinovým i individuálním činnostem dětí.

Kontakt:

49. mateřská škola čtyřlístek Plzeň
Puškinova 5
301 00  Plzeň

Tel: 377 324 412
mobil: 728 332 226
e-mail: info@49ms-plzen.cz

[Web - 49. mateřská škola čtyřlístek]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.