Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 60.Mateřská škola Plzeň

60.Mateřská škola Plzeň

Všechny pedagogické pracovnice splňují podmínky pedagogické a odborné způsobilosti. Snažíme se o vytvoření dobrých podmínek pro realizaci výchovně vzdělávací práce tak, aby ve třídách převládalo příznivé sociální klima.

60.Mateřská škola Plzeň

Manětínská 1617/37
32300 Plzeň - Bolevec

Telefon: 377 524 827
E-mail: 60mspl@seznam.cz
Web: http://www.60mspl.zde.cz


Všechny pedagogické pracovnice splňují podmínky pedagogické a odborné způsobilosti. Snažíme se o vytvoření dobrých podmínek pro realizaci výchovně vzdělávací práce tak, aby ve třídách převládalo příznivé sociální klima.Učitelky pracují jak s dětmi mladšími tří let tak i s dětmi staršími šesti let. Umožňujeme sourozencům být ve třídách společně, aby se děti lépe adaptovaly v novém prostředí. Pedagogové se snaží úzce spolupracovat s rodiči a tak lépe poznávat potřeby dětí. Cílem je vytvoření harmonického vztahu mezi dětmi, učitelkami a rodiči.

Na základě zájmu rodičů zajišťujeme předplaveckou výuku v plaveckém bazénu Sportovního klubu Raduza Plzeň, Kozinova 1. Předplavecký výcvik zajišťují cvičitelky plavecké školy. Kurz probíhá celoročně.
Děti se naučí nebát se vody, splývat, dýchání ve vodě, pohyby nohou, pohyby paží. Některé děti budou po ukončení kurzu umět plavat.

Kontakt:

60.Mateřská škola-Plzeň
Manětínská 1617/37
323 00  Plzeň-Bolevec

Tel: +420 377 524 827
Email: 60mspl@seznam.cz


[Web-60.Mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.