Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 61. mateřská škola Plzeň

61. mateřská škola Plzeň

MŠ je umístěna v okrajové části městského obvodu Plzeň 3 - předních Skvrňanech v blízkosti řeky Mže. Odloučené pracoviště je umístěno ve vile rodinného typu v Plzni - Zátiší.

61. mateřská škola Plzeň

Nade Mží 3
31800 Plzeň - Skvrňany

Telefon: 377 382 411
E-mail: ms61plzen@volny.cz
Web: http://www.volny.cz/ms61plzen/skolka.htm


MŠ je umístěna v okrajové části městského obvodu Plzeň 3 - předních Skvrňanech v blízkosti řeky Mže. Odloučené pracoviště je umístěno ve vile rodinného typu v Plzni - Zátiší.

Kmenovou mateřskou školu tvoří 2 pavilóny o čtyřech třídách. Všechny třídy jsou kompletně vybaveny novým, na zakázku vyrobeným účelovým nábytkem, sportovním nářadím a náčiním, učebními a herními prvky, které pomáhají k všestrannému rozvoji dětí. Snažíme se také o obnovu interiéru budovy, o  výměnu zastaralého sociálního zařízení. Kompletní, již nové umývárny byly vybudované v celém pavilónu A , tj. v 1.+ 2.třídě.

Mateřská škola je obklopena rozsáhlou školní zahradou, která je vybavena novými hracími a sportovními prvky určeným k pohybovým a zábavným aktivitám našich dětí, (pružinová houpadla, dřevěný šestihran se skluzavkou, houpací most, šplhací stěna, prolézačka, houpačky, vláček, magnetická a kreslící tabule,domečky a kolotoč). Výrobky jsou zhotoveny z borovicového a smrkového dřeva.

Snažíme se stále o lepší spolupráci rodiny a školy. Každoročně připravíme pro rodiče a děti několik společných akcí, které jsou rodiči velmi kladně hodnoceny., např. (savování  na trička, výroba draků, výroba vánočních nebo velikonočních ozdob a přání, malování kamenů, zdobení vánočních stromů na školní zahradě , medvědí odpoledne …)

Kontakt:

61. mateřská škola Plzeň
Nade Mží 3
318 00  Plzeň - Skvrňany

 
Telefon: 377 382 411, 377 383 823, 606 779 139, 724 163 763
E-mail: ms61plzen@volny.cz

Odloučené pracoviště:
Na průhonu 9, Plzeň - Zátiší
Telefon: 377 381 204, 607 734 773

[Web - 61. mateřská škola Plzeň]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.