Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 61.Mateřská škola Plzeň

61.Mateřská škola Plzeň

Třídy mají své maskoty, které je provázejí v průběhu dne při aktivitách s dětmi. Všechny třídy mají zpracovaný vlastní třídní vzdělávací projekt.

61.Mateřská škola Plzeň

Nade Mží 828/3
31800 Plzeň - Skvrňany

Telefon: 377 383 823
E-mail: ms61plzen@volny.cz
Web: http://www.volny.cz/ms61plzen


Třídy mají své maskoty, které je provázejí v průběhu dne při aktivitách s dětmi. Všechny třídy mají zpracovaný vlastní třídní vzdělávací projekt.Je to z důvodu rozdílného složení dětí ve třídách. Pedagogové i jejich svěřené děti mohou mít odlišné zájmy a záliby. Každý pedagog pak volí odlišné činnosti, podporuje různé aktivity, bere na potaz individuální přístup, že každý potřebuje pro realizaci daného tématu či zvoleného podtématu rozdílný časový úsek. Třídní programy zpracováváme formou otevřených pracovních dokumentů, tzn. že vznikají postupně.

Mateřská škola je obklopena rozsáhlou školní zahradou, která je vybavena novými hracími a sportovními prvky určeným k pohybovým a zábavným aktivitám našich dětí, (pružinová houpadla, dřevěný šestihran se skluzavkou, houpací most, šplhací stěna, prolézačka, houpačky, vláček, magnetická a kreslící tabule,domečky a kolotoč). Výrobky jsou zhotoveny z borovicového a smrkového dřeva.

Kontakt:

61.Mateřská škola- Plzeň
Nade Mží 828/3
318 00  Plzeň-Skvrňany

Tel: +420 377 383 823
Mobil: +420 606 779 139
Email: ms61plzen@volny.cz

[Web-61.Mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.