Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 78. mateřská škola Plzeň

78. mateřská škola Plzeň

Vycházíme z přirozené potřeby dětí zkoumat a objevovat. Prozkoumávat, objevovat a poznávat je dětem dáno už odmalička – počínaje nejbližšími věcmi kolem dítěte, rukou – prstů, dospělých okolo sebe, hračkami, domácím prostředím, kamarády a věcmi na písku, školkou a novými kamarády, novým světem kolem.

78. mateřská škola Plzeň

Sokolovská 840/30
32300 Plzeň - Severní Předměstí

Telefon: 377 521 050
E-mail: ciperovali@ms78.plzen-edu.cz
Web: http://www.ms78.plzen.eu/


Vycházíme z přirozené potřeby dětí zkoumat a objevovat. Prozkoumávat, objevovat a poznávat je dětem dáno už odmalička – počínaje nejbližšími věcmi kolem dítěte, rukou – prstů, dospělých okolo sebe, hračkami, domácím prostředím, kamarády a věcmi na písku, školkou a novými kamarády, novým světem kolem. Děti zkrátka rády pozorují a poznávají velký svět i situace, které se jim nabízí a kterým občas ještě dost nerozumí.
Chceme našim dětem pomáhat objevovat, zprostředkovávat a předávávat jim základní životní zkušenosti, poznatky, prožitky a dovednosti, důležité pro současný i budoucí život a jeho rozmanité role.
Naše škola je, kromě výchovy a vzdělávání, orientována na činnosti estetické, výtvarné a pracovní a často je rodiči nazývána „pohádkovou". Pod citlivým vedením učitelek vznikají obrázky i pohádkově motivované prostorové výtvory dětí, kterými zútulňujeme a dotváříme celý interiér školy.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.