Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 87.Mateřská škola Plzeň

87.Mateřská škola Plzeň

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1980 a to jako osmitřídní mateřská škola, panelákového typu, uprostřed sídliště.

87.Mateřská škola Plzeň

Komenského 1366/46
32300 Plzeň-Bolevec

Telefon: 377 520 385
E-mail: ms87plzen@volny.cz
Web: http://www.kosici.cz


Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1980 a to jako osmitřídní mateřská škola, panelákového typu, uprostřed sídliště.V současné době škola má v provozu čtyři třídy pro děti ve věku 3 – 6 let a pátou třídu na aktivity dětí.U školy je prostorná zahrada, osázená stromy, keři a vybavená zahradními prvky.Ostatní třídy jsou v pronájmu. Třídy a herny jsou prostorné a prosluněné.

V tomto školním roce rozšíříme ozdravný program mateřské školy o další aktivitu, která ve spojení s ostatními aktivitami bude podporovat zdravý růst dětí. Pobyt ve vířivém bazénu bude limitován počtem dětí i délkou pobytu – viz provozní řád vířivého bazénu.

Mateřská škola zakoupila INFRA – SAUNU pro děti. Sauna je využívána jednou týdně každou třídou. Děti se řídí podle pokynů paní učitelky. Cílem saunování v mateřské škole je posílení imunitního systému dětí, posílit organismus dětí , které trpí dýchacími problémy, alergiemi.

dravé cvičení "Želva"
Jednotlivá cvičení jsou vedena formou motivací, pohádkových a jiných příběhů, pokyny hlasovou formou. Cílem cvičení je vést děti k pohybové představivosti a fantazii. Jednotlivá cvičení budou doplňována o cvičení na stanovištích – procvičení hodu, skoku, lezení,…. s použitím gymnast. nářadí a jiných pomůcek.

Kontakt:

87.Mateřská škola
Komenského 1366/46
323 00  Plzeň-Bolevec

Tel: +420 377 520 385
Mobil: +420 724 158 413

Email: ms87plzen@volny.cz

[Web-87.Mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.