Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 90.Mateřská škola Plzeň

90.Mateřská škola Plzeň

Hlavním cílem je citlivě a komplexně působit na osobnost každého dítěte tak, aby se po všech stránkách rozvíjelo a mohlo úspěšně vstoupit do ZŠ.

90.Mateřská škola Plzeň

Západní 1315/7
32300 Plzeň - Bolevec

Telefon: 377 520 817
E-mail: cihlarovama@ms90.plzen-edu.cz
Web: http://www.90msplzen.cz/


Hlavním cílem je citlivě a komplexně působit na osobnost každého dítěte tak, aby se po všech stránkách rozvíjelo a mohlo úspěšně vstoupit do ZŠ. K tomuto cíli, při úzké spolupráci s rodinou, směřujeme v jednotlivých třídách a zároveň přihlížíme k individuálním zvláštnostem a potřebám každého dítěte.
V rámci nadstandardních aktivit nabízíme zapojení dětí do zájmové činnosti a mimoškolních aktivit.
Na severním okraji města Plzně, uprostřed prstence z panelových domů sídliště Bolevec, leží v zeleni školní zahrady naše 90. MŠ.
Nahlédneme-li do kroniky, zjistíme, že byla otevřena ve školním roce 1982/83. Tehdy bylo naplněno všech 6 pavilonů – 12 tříd a 1 třída v hospodářské budově .
To, co naší mateřince ubylo na kvantitě, snažíme se přidat na kvalitě. Od 1. 1. 2002 má škola právní subjektivitu. V současné době ji tvoří 6 tříd s názvy zvířátek- berušky, veverky, myšky, ovečky, ježci, zajíci. Jednotlivé pavilony mateřské školy jsou propojeny prosklenými chodbami.
Kapacita naší mateřské školy je 150 dětí.
Velkým kladem naší mateřské školy je její poloha. Leží téměř na okraji sídliště, a tak po 10 minutách chůze jsou děti z města přímo v lese. Bolevecké lesy jsou protkány šňůrou rybníků i zajímavými místy, které s dětmi navštěvujeme: vrch Krkavec s rozhlednou, Petrovské jeskyně (jsou součástí celé naučné stezky), Kolomazná pec, arboretum Sofronka, neobvyklý strom „troják" a mnohá další. Také naše prostorná a členitá zahrada je hojně využívána v dopoledních i odpoledních hodinách. Veškeré zahradní prvky a vzrostlá zeleň zkrášlují zahradu a dětem umožňují dostatek pohybových aktivit.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.