Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next 91. Mateřská škola Plzeň

91. Mateřská škola Plzeň

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1981. Jedná se o sídlišťní mateřskou školu panelového typu.

91. Mateřská škola Plzeň

Jesenická 11
32300 Plzeň - Bolevec

Telefon: 377 523 487
E-mail: ms91plzen@volny.cz
Web: http://msplzen.pc.cz


Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1981. Jedná se o sídlišťní mateřskou školu panelového typu.Mateřská škola má k dispozici tři pavilónové budovy, ve kterých je umístěno šest tříd, z nichž jedna třída slouží v současné době jako tělocvična.Třídy jsou věkově heterogenní, 1 třída je pro děti s vadami řeči.
Každá třída má vlastní hernu, ložnici, hygienické zařízení a přípravnou kuchyňku. Třídy, herny i ostatní místnosti (šatny, toalety, umývárny atd.) jsou velké, světlé a vyhovují hygienickým a bezpečnostním podmínkám. Nadstandardní prostorové podmínky umožňují rozmanité výchovně-vzdělávací činnosti. Prostory jsou funkčně zařízeny,  nápaditě řešeny, jsou členité, podnětné , na odpovídající estetické úrovni.
Předškolní vzdělávání představuje počáteční stupeň veřejného vzdělávání organizovaného a řízeného
požadavky a pokyny MŠMT.Současná vzdělávací politika v ČR vychází z přesvědčení, že se člověk musí vzdělávat po celý život a že by měl mít zájem na svém vzdělávání, učení i vědění, které mu umožňuje dokonalejší a bohatší interakci se světem. Za důležitý prvopočátek tohoto procesu je považováno
předškolní vzdělávání.Koncepce předškolního vzdělávání je založeno na týž zásadách, jakož i ostatní obory a úrovně a řídí se s nimi společnými cíli: orientuje se k tomu, aby si dítě od útlého věku osvojovalo základy klíčových kompetencí a získávalo tak předpoklady pro celoživotní vzdělávání.

Kontakt:

91. Mateřská škola
Jesenická 11
323 00 Plzeň - Bolevec

tel/fax:  377 523 487
mobil:   724 158 427

e-mail:  ms91plzen@volny.cz   

[Web-91. Mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.