Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Anglická školka Eufrat, s.r.o.

Anglická školka Eufrat, s.r.o.

Vedle anglického jazyka klademe důraz na rozvoj estetického vnímání a výtvarných dovednosti Vašich dětí a to především prostřednictvím výtvarné a hudební výchovy.

Anglická školka Eufrat, s.r.o.

Pallova 42/8
30100 Plzeň - Východní Předměstí

Telefon: Null
E-mail: katerina.maskova@eufrat.cz
Web: http://www.anglickaskolka.com


Vedle anglického jazyka klademe důraz na rozvoj estetického vnímání a výtvarných dovednosti Vašich dětí a to především prostřednictvím výtvarné a hudební výchovy.

Naším nejmilejším kroužkem je hudební výchova s Lenkou, která se stala naším denním pravidlem. Děti zpívají za doprovodu piána, zpěv doprovází hra s maňásky. Díky písničkám se děti naučí první anglická slovíčka, krátké věty. Zpíváme každý den ráno :-)
Každé pondělí, úterý a pátek odpoledne rozvíjíme trochu od každé techniky výtvarné výchovy, práci s barvami, modelování, práci s nůžkami, lepidlem atd… Procvičujeme tím naše šikovné ručky.
Naše tělesné dovednosti zlepšujeme každý den s jednou z našich zahraničních maminek Bell. Za doprovodu hudby hrajeme různé hry, které nám pomáhají zdokonalit koordinaci našich svalů a získat energii do celého dne.
Na cvičení do tělocvičny, kde máme dostatek prostou k pohybu, docházíme pravidelně každé úterní dopoledne do Domu dětí v Pallově ulici.
Kroužek keramiky jsme si také velmi oblíbili. Do Domu dětí docházíme každý čtvrtek a již se nemůžeme dočkat hotových výrobků :-)
Všechny aktivity jsou plně přizpůsobeny věku a schopnostem každého dítěte.

Kontakt:

Anglická školka Eufrat, s.r.o.-
Pallova 42/8
301 00 Plzeň-Východní Předměstí

Mobil: +420 724 940 414
Email: katerina.maskova@eufrat.cz

[Web-Anglická školka Eufrat]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.