Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Barevná školka - 63.mateřská škola Plzeň

Barevná školka - 63.mateřská škola Plzeň

Naše škola je složena ze tří pracovišť. Ředitelství a pět tříd jsou v Lábkově ulici. Tři třídy v ulici Karla Steinera a dvě třídy v ulici Vochovská v Plzni-Křimicích.

Barevná školka - 63.mateřská škola Plzeň

Lábkova 30
30100 Plzeň

Telefon: 377 382 224
E-mail: DrzalovaAl@ms63.plzen-edu.cz
Web: http://www.barevnaskolka.org


Naše škola je složena ze tří pracovišť. Ředitelství a pět tříd jsou v Lábkově ulici. Tři třídy v ulici Karla Steinera a dvě třídy v ulici Vochovská v Plzni-Křimicích.

Třídy ve všech pracovištích jsou vybaveny nízkým nábytkem, děti si mohou kamkoli volně dosáhnout, věci si samostatně vzít i uložit zpět. Kontejnery (velké zásuvky s kolečky), které jsou součástí skříněk jsou naplněny stavebnicemi (např. kostkami), děti s nimi mohou samostatně podle potřeby manipulovat a zavést si je až k místu hry. Dle prostorových možností jsou členěny pro individuální, skupinové nebo frontální hry a činnosti. Všechny třídy mají specifické, zajímavé a podnětné prostředí vzbuzující bezprostřední zájem a naznačující aktuální události i celoroční zaměření. Ve všech třídách mají děti možnost započaté drobnější hry a činnosti opustit, nechat je rozpracované a následně se k nim vrátit. Výjimkou je pouze stavba z velkých kostek, která by zabírala značnou část prostoru herny a zabraňovala by v dalších činnostech. Tuto možnost nelze zaměňovat s běžným úklidem hraček, které nejsou právě využívány.
Vybavení hračkami a didaktickými pomůckami vychází z plánovaných požadavků pedagogů a z finančních možností školy. Všechny pomůcky a hračky jsou funkční, vhodné pro jednotlivá věková období. Nabídka výpočetní techniky je využívána přiměřeně, televizní pořady nejsou zařazovány do běžných dnů v mateřské škole, videokazety z pohádkami velmi ojediněle a to po dobu nejdéle 30 minut a dle zájmu dětí.


Kontakt:

63.mateřská škola  Plzeň, Lábkova 30
 
pracoviště Lábkova, ředitelství   +420 377 382 224  
pracovište Karla Steinera   +420 377 385 060  
pracoviště Vochovská   +420 377 822 268  

[Web - barevná školka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.