Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Mateřská škola Čechova

Mateřská škola Čechova

Hlavním úkolem je vést děti k ohleduplnosti a vzájemné pomoci. Neostýchat se poprosit o radu a pomoc starší děti nebo učitelku, vytvářet si společně pěkné prostředí a pocit sounáležitosti.

Mateřská škola Čechova

Čechova 147
33701 Rokycany - Nové Město

Telefon: 371 722 110
E-mail: cechova.ulice@seznam.cz
Web: http://www.msskolni.cz


Hlavním úkolem je vést děti k ohleduplnosti a vzájemné pomoci. Neostýchat se poprosit o radu a pomoc starší děti nebo učitelku, vytvářet si společně pěkné prostředí a pocit sounáležitosti.Uvědomovat si, co je slušnost (pozdravit, poprosit, poděkovat) a poslušnost (respektovat požadavky učitelky a dalších dospělých osob). Dodržovat hygienické návyky. Prodlužovat dobu pozornosti a soustředěnosti. Do konce školního roku naučit děti znát základní barvy (bílá, černá, červená, žlutá, zelená, modrá), starším dětem přidávat barvy doplňkové (oranžová, hnědá, béžová, růžová, fialová, šedá). Rozvíjet tvorbu řeči a výslovnost. Zaměřit se na správné držení tužek, pastelek a štětců. Seznamovat se s prací v keramické dílně (1x měsíčně). Zaměřit se na úklid, zlepšovat úroveň sebeobsluhy a úklidu oblečení v šatně.

Hlavní cíl MŠ: vytvořit harmonické, dítěti příjemné a přívětivé prostředí, které bude maximálně podporovat jeho individuální rozvoj.
Hlavní činností naší MŠ je hra, která je učitelkami motivována. Snažíme se o to, aby veškeré poznatky děti získávaly prostřednictvím interaktivního a prožitkového učení. Důraz klademe na dostatečný pohyb venku, pohybové aktivity - využívání prvků programu MŠ podporující zdraví.
Děti dostávají dostatek prostoru pro vlastní zájmy a spontánní nápady. Je pohotově využíváno i náhodných situací a událostí. K dispozici mají děti počítače s kvalitními naučnými programy.
Úkolem MŠ je vytvořit prostředí s mnohostrannými podněty k aktivnímu a všestrannému rozvoji dítěte dle jeho možností a schopností. Navazovat a doplňovat působení rodiny. Prožitky v MŠ by měly být pro děti radostné a tím se stát i prvním motivujícím krokem ke vzdělání a životním zkušenostem.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.