Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Mateřská škola Harmonie s.r.o.

Mateřská škola Harmonie s.r.o.

Záměrem školy je pracovat jako škola rodinného typu. Otevřeno máme celoročně bez přerušení i v období prázdnin. Kapacita školy je 28 dětí. Děti jsou rozděleny do tří oddělení:

Mateřská škola Harmonie s.r.o.

Jeřabinová 220/II
33701 Rokycany

Telefon: 371 725 219
E-mail: ms.harmonie@tiscali.cz
Web: http://www.ms-harmonie.com


Záměrem školy je pracovat jako škola rodinného typu. Otevřeno máme celoročně bez přerušení i v období prázdnin. Kapacita školy je 28 dětí. Děti jsou rozděleny do tří oddělení:

Jesličky - do počtu 8 dětí
1.třída - pro děti od 3  do počtu 15 dětí
2.třída - pro děti od 5  do počtu 15 dětí

Každému oddělení se věnuje jedna učitelka. Celkem o děti pečuje šestičlenný kolektiv pracovníků. Při ranních a odpoledních hrách a činnostech jsou děti spojeny, a proto se u nás velmi dobře cítí též sourozenecké dvojice. Děti se učí ohleduplnosti vůči ostatním a samozřejmě vzájemné pomoci. V našem zařízení neznáme ve vzájemné komunikaci dětí vulgární vyjadřování ani agresivitu.
Nízký počet dětí ve třídách je velmi dobrým předpokladem pro umístění dětí se sníženou imunitou organismu a pro děti s různými zdravotními problémy, včetně alergií či potravinových alergií. Přivítáme i děti handicapované nebo s různými vývojovými poruchami.
Škola se nachází v klidné vilové zástavbě nedaleko městského centra. Škola využívá dvě podlaží domu, zahradu s terasou a bazénem, vlastní tělocvičnu a saunu. Samotné prostory školy jsou dostatečně velké a členité s tematickými hracími koutky, počítačovou učebnou, netradičním uspořádáním místa k odpočinku a spaní. Předškolní děti nejsou nuceny po obědě spát, mohou se zaobírat samostatně klidovými aktivitami a posloucháním čtených pohádek.

Kontakt:

Mateřská škola Harmonie s.r.o.
Jeřabinová 220/II
337 01 Rokycany

Tel:371 725 219

E-mail: ms.harmonie@tiscali.cz

[Web-Mateřská škola Harmonie]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.