Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Mateřská škola Merklín u Přeštic

Mateřská škola Merklín u Přeštic

Mateřská škola je dvoutřídní. Do mateřské školy se přijímají děti ve věku od 3 do 6 let, je možné zapsat i 2 leté děti po domluvě z ředitelkou školy. Rozdělení dětí do tříd:

Mateřská škola Merklín u Přeštic

Školní 320
33452 Merklín u Přeštic

Telefon: 377912553
E-mail: msmerklin@volny.cz
Web: http://www.msmerklin.cz


Mateřská škola je dvoutřídní. Do mateřské školy se přijímají děti ve věku od 3 do 6 let, je možné zapsat i 2 leté děti po domluvě z ředitelkou školy. Rozdělení dětí do tříd:

1.třída - 3 - 5 leté děti - "Pejsci a kočičky",
2. třída: 4 - 6 leté děti - "Žabáci a žabičky".
Hlavním cílem výchovné práce je rozvoj harmonické osobnosti každého dítěte. K dosažení tohoto cíle je nutné vytvářet dostatečně podnětné, klidné, příjemné a radostné prostředí, které bude u dětí probouzet touhu po získání nových znalostí, dovedností. Rozvíjet tvořivost, fantazii, fyzickou a manuální zručnost, pečlivost,samostatnost,upevňovat správné pracovní návyky, podněcovat děti k vlastní aktivitě a experimentování.
Hlavním prostředkem ke splnění vytčených úkolů musí být hra a prožitkové učení všech forem, které dětem umožní poznávat okolní svět, podněcovat k vzájemné komunikaci, obohacovat aktivní i pasivní slovní zásobu. Rozvíjet vědomosti, logické myšlení, paměť, obratnost, estetický cit i morální vlastnosti. Děti budou vychovávány k životu ve společnosti, umění naslouchat přání druhých, nebát se říci vlastní názory a pocity, požádat o radu, pomoc.
Významnou roli mají paní učitelky. Vychází z poznávání jednotlivého dítěte snaží se pochopit, porozumět dětem a přizpůsobit výchovné působení jejich potřebám.
Rodina je základ, na kterém školka staví. Snažíme se seznamovat s prostředím rodiny poznávat a citlivě navozovat otevřený partnerský vztah pro dobrou výchovu dětí. Podkladem pro dobrý vztah je vzájemný respekt, důvěra a utváření pocitu sounáležitosti života rodiny se životem školy.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.