Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Mateřská škola Obora

Mateřská škola Obora

Kurikulum MŠ je zaměřeno na výchovu dětí ke zdravému životnímu stylu, prevenci sociálně patologických jevů, vytváření odolnosti vůči stresům a destruktivním závislostem.

Mateřská škola Obora

Obora 82
33151 Kaznějov

Telefon: 373 332 383
E-mail: msobora@volny.cz
Web: http://mujweb.cz/msobora


Kurikulum MŠ je zaměřeno na výchovu dětí ke zdravému životnímu stylu, prevenci sociálně patologických jevů, vytváření odolnosti vůči stresům a destruktivním závislostem.    

Najdete nás asi 20 km severně od Plzně, přibližně v polovině cesty mezi Plzní a Kralovicemi, střed obce Obora.
Životní prostředí v této oblasti je velmi zachovalé s hojností lesů. Obec se nachází ve vyšší nadmořské výšce, čímž odpadá vliv emisí a smogu z okolních průmyslových oblastí.

V čem je naše škola výjimečná

Menší dětský kolektiv ve třídách umožňuje individuální přístup k jednotlivcům, realizaci moderních metod učení, klid a pohodu.
Práce zaměstnankyň školy je časově organizována tak, aby bylo možné se individuálně věnovat jak dětem oslabeným, tak rozvíjet talent a nadání dětí s nadprůměrnými schopnostmi, uspokojovat jejich potřeby.
Zdravotně oslabené děti mají možnost pobytu ve zdravém venkovském prostředí, s vycházkami do přírody a do lesa na principu školy v přírodě.
Práce se zobcovými flétnami prospívá dětem astmatickým, dětem s vadami řeči, hyperaktivním, nesoustředěným s opožděným vývojem, možnost rozvoje hudebnosti a podněcuje zájem o hudební činnosti dětí.
Pravidelně denně je systematicky prováděna logopedická náprava řeči dětí.
Integrovanému, zdravotně postiženému dítěti je k dispozici vlastní asistentka; škola je bezbariérová, vhodná i pro děti "vozíčkáře".
S dětmi s opožděným vývojem, s lehkou mozkovou disfunkcí (LMD), pracujeme „Metodou dobrého startu", založenou na bázi zapojování a aktivizace současně několika mozkových center, s využíváním pohybu, hudby, zpěvu a grafomotoriky.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.