Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Mateřská škola Školní

Mateřská škola Školní

Mateřská škola ve Školní ulici je v provozu již od roku 1957, kdy byla přebudována z bývalé porodnice. V MŠ máme pět tříd. Tři běžné, jednu logopedickou - smíšenou nejen pro děti s poruchami výslovnosti a jednu určenou pro děti s psychomotorickými problémy.

Mateřská škola Školní

Školní 642
33701 Rokycany - Nové Město

Telefon: 371 722 428
E-mail: ms.skolni@email.cz
Web: http://www.msskolni.cz


Mateřská škola ve Školní ulici je v provozu již od roku 1957, kdy byla přebudována z bývalé porodnice. V MŠ máme pět tříd. Tři běžné, jednu logopedickou - smíšenou nejen pro děti s poruchami výslovnosti a jednu určenou pro děti s psychomotorickými problémy.Ve většině tříd jsou homogenní skupiny, případně smíšené pouze dvě věkové skupiny. Pro vzájemný kontakt mají děti dosti příležitostí při hrách v prostorných halách, na zahradě a při společných akcích celé MŠ, kde je jim dopřáno značné svobody pohybu.
Budova má tři podlaží se suterénem, kde jsou jídelny s nově rekonstruovanou kuchyní. V dalších podlažích jsou jednotlivé třídy, které jsou všechny vybavené novým nábytkem a dostatečným množstvím hraček a pomůcek. K budově školy patří i pěkná zahrada se vzrostlými stromy, kterou stále průběžně vybavujeme podle finančních možností.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.