Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Veselá žabička - Plzeň

Veselá žabička - Plzeň

Školička kde se děti budou cítit dobře a bezpečně, budou mít patřičnou jistotu, která jim dá možnost rozvíjet své schopnosti zcela individuálně s patřičným sebevědomím.

Veselá žabička - Plzeň

Rokycanská 62
31216 Plzeň

Telefon: 377 459 026
E-mail: skolka@veselazabicka.cz
Web: http://www.veselazabicka.cz


Motto Veselé žabičky:„Nehledej deset způsobů, proč to nejde, ale najdi právě jeden důvod, proč to jde …”

Náš cíl je vytvořit místo, kde se děti budou cítit dobře a bezpečně, budou mít patřičnou jistotu, která jim dá možnost rozvíjet své schopnosti zcela individuálně s patřičným sebevědomím, zároveň však děti pochopí principy spolusdílení, kamarádství a nutnosti pracovat i teamově, vzájemně se podporovat a tolerovat jeden druhého.

Proto jsou ve Veselé žabičce dětičky rozděleny do malých skupinek, věkově smíšené, vždy pracují „na projektu” dle vzdělávacího programu školky. Jsme místem různých národností, proto i děti směrujeme ke kosmopolitní výchově, aby obstály v přirozeném prostředí i v dalších etapách svého vzdělávání.

Individuální předpoklady dětí jsou dále rozvíjeny dle přání rodičů v rámci bohaté nabídky kroužků – sem mohou docházet i děti, které běžně nenavštěvují Veselou žabičku, těchto kroužků se mohou zúčastnit i rodiče dle předchozí domluvy.

Klademe důraz na vysoce individuální přístup ke každému dítěti i jeho rodiči, proto před nástupem dítěte k nám vždy nejprve pečlivě prodiskutujeme všechna Vaše přání a požadavky při úvodní individuální schůzce, která je samozřejmě ZDARMA a je diskrétní.

Jsme maximálně přístupní a vstřícní jakékoliv domluvě, taková flexibilita se nám jeví jako naprostá nutnost pro zajištění vysokého komfortu pro Vaše dítě. Všechny dětičky jsou ve Veselé žabičce vedeny formou hry a prožitku, každá skupinka dětí má vždy svůj vlastní cíl dle předem stanoveného programu, vždy zaměřený tematicky, větší „předškolní“ děti mají navíc intenzivní přípravné období na navazující školní docházku, všechny aktivity probíhají systematicky za podpory zkušených lektorů a pedagogů.

Veselá žabička je také moc ráda, když se do programu školky zapojují aktivně i rodiče a rodina dítěte, proto i pro Vás, milí rodiče, máme nachystanou celou řadu překvapení v podobě společných akcí a aktivit, o kterých Vás budeme pravidelně informovat na tomto webu, ve školičce nebo třeba i písemně, pokud si to budete přát.

Veselá žabička, to je:

 • celoroční zábava pro celou rodinu
 • tématické akce a výlety
 • úzká spolupráce s rodiči
 • spousta vyžití pro děti
 • moderní, přátelské a podnětné prostředí
 • individuální sestavení vzdělávacího programu pro Vaše dítě
 • individuální přístup k dítěti
 • malé skupinky dětí
 • pozitivní přístup
 • důraz na zachování individuality dítěte
 • profesionální péče o děti
 • zkušený pedagogický personál
 • další služby pro rodinu a dítě dle individuální domluvy s Vámi
 • školka, velká tělocvična, zimní zahrada plná prolézaček pro děti, prostor pro animační programy

Tel: 377 459 026
E-mail: skolka@veselazabicka.cz

[web - Veselá žabička]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.