Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Základní škola a mateřská škola Chodová Planá

Základní škola a mateřská škola Chodová Planá

Pracujeme podle projektu, který jsme konzultovali s rodiči. Projekt má název "Školka plná zábavy" s ekologickým zaměřením. Výchovná práce v mateřské škole je doplňkem výchovy v rodině.

Základní škola a mateřská škola Chodová Planá

Pohraniční stráže 193
34813 Chodová Planá

Telefon: 374 792 329
E-mail: Null
Web: http://www.skola-chodova-plana.com/skolka.php


Pracujeme podle projektu, který jsme konzultovali s rodiči. Projekt má název "Školka plná zábavy" s ekologickým zaměřením. Výchovná práce v mateřské škole je doplňkem výchovy v rodině. Mateřská škola nabízí dětem všestranně zdravé prostředí a vhodné rozvojové podmínky. Pomáhá rodině dítěte obohacovat v průběhu předškolních let jeho denní program. Výchovná a vzdělávací práce je organizována a plánována tak, aby byla stavěna na promyšleném, odborně podepřeném a lidsky i společensky hodnotném základě tak, aby čas prožitý v mateřské škole byl pro děti radostí, příjemnou zkušeností a zdrojem dobrých základů do života i vzdělání. Jde nám o to probudit aktivní zájem dítěte objevovat a učit se i jeho touhu a odvahu ukázat, co všechno umí, zvládne a dokáže.

Každé dítě má svůj evidenční list. Proto je nutné, aby rodiče nahlásili jakékoliv změny (v rodině, zaměstnání, alergie…). Jakou má dítě alergii nahlásí učitelce a od lékařky si rodiče nechají potvrdit alergii a potvrzení předají učitelce.

Kontakt:

Základní škola a mateřská škola-Chodová Planá
Pohraniční stráže 193
348 13 Chodová Planá

Tel.: 374 792 329
[Web-mateřská škola-Chodová Planá]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.