Sdílejte s přáteli:  

Studio BERTÍK

Studio BERTÍK - nová MŠ zaměřená na dopolední hlídání dětí (8:00-12:00), s aktivním edukačním programem, pro děti od 2 do 4 let.

Studio BERTÍK

Národní 25, schodiště D
11000 Praha 1

Telefon: 221 085 260
E-mail: info@studiobertik.c
Web: http://www.studiobertik.cz


Studio BERTÍK - nová MŠ zaměřená na dopolední hlídání dětí (8:00-12:00), s aktivním edukačním programem, pro děti od 2 do 4 let, zejména pro děti, které se nestaly do klasické MŠ. Působíme od začátku září, v prostorách tanečního studia Dance Perfect.

Naše studio nabízí všem rodičům alternativu k docházce do školky pro nejmenší děti. Pokud jste se svým dítětem (dětmi) doma a potřebujete občas dopoledne jen pro sebe, pro péči o své tělo, pro setkání s přáteli, zařizování nezbytných věcí, obstarávání nákupů a podobně a péče o vaše nejmenší vám to neumožňovala, nabízíme pro vás tu správnou alternativu. Ve dny, které si sami určíte, pohlídáme vaše děti a vy budete mít tolik ceněný čas pro sebe.

O vaše děti bude dobře postaráno, mnohému se při tom přiučí, naučí se novým dovednostem, poznají nové kamarády a zažijí nová dobrodružství.

Kontakt:

Studio BERTÍK
v prostorách studia Dance Perfect
Národní 25 (schodiště D)
110 00 Praha 1

mobil: 602 558 339
tel: 221 085 260
e-mail: info@studiobertik.cz

[Web-Studio BERTÍK]

[Facebook-Studio BERTÍK]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.