Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Anglická školka - Happy Hippos P10

Anglická školka - Happy Hippos P10

Školka Happy Hippos sídlí v jednom z pavilonů Základní školy Břečťanová. Soukromá anglická školka Happy Hippos je otevřena všem dětem ve věku od 2,5 let.

Anglická školka - Happy Hippos P10

Anglická školka - Happy Hippos P10

Jasmínová 37
10600 Praha 10

Telefon: 720 503 772
E-mail: info@happyhippos.cz
Web: http://www.happyhippos.cz


Soukromá anglická školka Happy Hippos je otevřena všem dětem ve věku od 2,5 let. Naším společným komunikačním jazykem je angličtina a v případě nejmenších dětí také český jazyk.

Děti mohou školku Happy Hippos navštěvovat pravidelně každý den nebo jen několik dní v týdnu, nabízíme i půldenní docházku.

Dopoledne se děti věnují pravidelnému zejména výukovému programu ve třech třídách, do kterých jsou rozděleny podle úrovně jejich jazykových znalostí. Odpoledne nabízí školka různé zájmové kroužky, které jsou otevřené i pro děti, které do školky pravidelně nechodí.

Kromě pravidelných zájmových činností pořádá školka pro děti speciální páteční program – výlety, oslavy atd. a každoročně také letní a zimní školku v přírodě.

Stravování ve školce zajišťuje společnost Sodexho, která vozí denně čerstvé obědy a ovoce a zeleninu na dopolední a odpolední svačinky. Děti si po obědě čistí zuby a jednou za rok absolvují kurz péče o zuby pod vedením MUDr. Michaely Fiedlerové. Vrámci snahy předcházet zejména epidemickým onemocněním, navštěvuje školku každou druhou středu v měsíci také dětská paní doktorka MUDr. Helena Korbelářová.

Školní rok ve školce Happy Hippos NIKDY NEKONČÍ - respektujeme dnešní časovou vytíženost rodičů a kromě všech v České republice uznávaných svátků a výjimečných případů, jsme k dispozici každý všední den v roce!

Do školky Happy Hippos je možné se zapisovat i v průběhu školního roku - jediným limitem pro zapsání je kapacita školky.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.