Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko je soukromá miniškolka pro děti od 2 do 6 let, která se zaměřuje na ekologii. Nabízí i víkendové, večerní a noční hlídání.

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko

Roháčova 73
130 Praha 3

Telefon: 775267889
E-mail: dkjablicko@email.cz
Web: www.dkjablicko.com


Dětský klub Jablíčko je soukromá miniškolka, která se zaměřuje na ekologii. Naše školka je určená pro děti od 2 do 6 let. Máme otevřeno každý všední den od 7:30 do 17:30. Nabízíme i víkendové, večerní a noční hlídání,hodinové,dopolední,odpolední a celodenní. Sídlíme na pražském Žižkově, v blízkosti oblíbeného parku Parukářka a vrchu Vítkov. Nabízíme Pobyt v přírodě - každodenní vycházky do okolních parků, máme k dispozici také soukromý přírodní dvorek s možností pěstovat zeleninu, ovoce a bylinky. Zdravé stravování - příprava domácích limonád a ovocných a zeleninových svačinek z vlastně vypěstovaných surovin Environmentální výchova a agroturistika - pravidelné výlety na zemědělské farmy v okolí Prahy, seznamování se s rostlinami a zvířaty, nabídka víkendových pobytů na chalupě, klub má taky několik vlastních zvířátek, o která se děti pravidelně starajíV Jablíčku usilujeme o to, aby si děti nenásilnou a hravou formou vytvořily vztah k přírodě. Poskytujeme bezpečný a harmonický prostor pro setkávání a vzdělávání dětí. Umožňujeme dětem svobodně rozvíjet svou osobnost. Učíme je empatii, pomáháme jim budovat zdravé sebevědomí. Podporujeme rodinné vztahy a mezigenerační setkávání, pořádáme semináře pro rodiče i kulturní akce

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.