Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next English Garden School, s.r.o.

English Garden School, s.r.o.

Naším cílem je rozvíjet dítě všestranně – oblast sociální, emotivní i fyzickou tak, aby se stalo sebevědomým jedincem s pozitivním přístupem k učení.

English Garden School, s.r.o.

Na Větrově 1023/22a
14200 Praha 4 - Lhotka

Telefon: Null
E-mail: info@englishgarden.cz
Web: http://www.englishgarden.cz


Naším cílem je rozvíjet dítě všestranně – oblast sociální, emotivní i fyzickou tak, aby se stalo sebevědomým jedincem s pozitivním přístupem k učení.Je důležité, aby byly děti obklopeny zkušenými a nadšenými pedagogy, kteří jim umožňují, aby se staly aktivní součástí učebního procesu a zároveň jim poskytli nové a stimulující učební prostředí.
Předškolní výchova je velice důležitým krokem v životě dítěte a významně ovlivňuje jeho budoucí přístup ke vzdělání. Je naší povinností vytvořit tento přechod plynulý a příjemný díky pečující a výchovné atmosféře i spolupráci učitelů s rodiči.Malý počet dětí ve třídě, systém škola hrou, učení se formou prožitku, důraz na strukturovanou výuku, bezpečné prostředí - to vše je nezbytnou součástí naší filosofie výuky.

Naše kurikulum podporuje nesoutěživý a individuální přístup k výuce.
Děti se učí formou hry, vlastního prožitku a objevování. Přirozená dětská zvídavost o svět kolem nás je spolu s jejich zájmy využívána jako základ pro jednotlivé hodiny. Ty jsou dále uzpůsobeny věku dětí a jsou koncipovány tak, aby v dětech podporovaly samostatnost, sociální schopnosti a kreativitu. Ke smyslu, struktuře a cílům jednotlivých hodin přispívají i tématické celky, které jsou každý rok pečlivě vybírány.

Kontakt:

English Garden School, s.r.o.
Na Větrově 1023/22a
142 00  Praha-Lhotka

Tel: +420 607 741 139
Email: info@englishgarden.cz

[Web-English Garden School]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.