Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Jazyková školka Magic Rainbow Preschool

Jazyková školka Magic Rainbow Preschool

Magic Rainbow Preschool školka se nachází v objektu jeslí v krásné a klidné lokalitě Prahy 5 – Hřebenka. Školka je obklopena velkou zahradou, která je přizpůsobena potřebám dětí při jejich pobytu venku.

Jazyková školka Magic Rainbow Preschool

Na Hřebenkách 3a
15000 Praha 5

Telefon: 776 775 522
E-mail: info@magicrainbow.cz
Web: http://www.magicrainbow.cz/


V naší školce probíhá vzdělávání v anglickém jazyce. Klademe důraz na kvalitní výuku formou hry. Třídy mají malý počet dětí, okolo 12 dětí na 2 pedagogy. Prosazujeme individuální přístup k dětem a k výuce. Školka je vybavena interaktivními hračkami, nástroji, učebními pomůckami a počítači, které pomohou Vašim dětem v přípravě na budoucí školní docházku. Školní vzdělávací program naší školky je v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání vycházející  ze zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon). Náš výukový program se soustředí na celkový rozvoj osobnosti dítěte a všech jejích aspektů.Magic Rainbow Preschool školka se nachází v objektu jeslí v krásné a klidné lokalitě Prahy 5 – Hřebenka. Školka je obklopena velkou zahradou, která je přizpůsobena potřebám dětí při jejich pobytu venku.Veškerá výuka probíhá v anglickém jazyce, což umožňuje dětem osvojení tohoto jazyka přirozenou a spontánní cestou. Školka má v současnosti dvě třídy s nízkým počtem žáků. V každé třídě se dětem věnují dva pedagogové, rodilý mluvčí a český lektor s aktivní znalostí anglického jazyka. Díky nízkému počtu dětí na učitele je možné se každému dítěti věnovat individuálně a přizpůsobit mu výuku tak, aby dítě do školky chodilo šťastné a s radostí.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.