Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next KinderGarten Vinohrady

KinderGarten Vinohrady

Mateřskou školku vidíme jako „začátek všeho“ a radostí jsou naše děti, úspěšně pokračující ve svém vzdělání ve škole, vybavení zdravým sebevědomím a chutí k cestě za poznáním.

KinderGarten Vinohrady

KinderGarten Vinohrady

Na Třebešíně 3374/39b
10800 Praha 10

Telefon: 605 380 000
E-mail: vinohrady@kindergarten.cz
Web: www.kindergarten.cz/cs/anglicke-skolky/Vinohrady


Školka je situována v klidné části Vinohrad s velmi dobrou dopravní dostupností a možností parkování. Uplatňujeme metodiku vzdělávacího programu Letterland, kdy se děti učí písmena zábavnou a vysoce efektivní metodou, odpolední program pak nabízí zábavné aktivity, např. jógu pro děti, vaření nebo dramatický a výtvarný kroužek. Vybavení tříd je nejvyšší kvality, k dispozici máme také, mimo jiné, interaktivní výukovou tabuli nebo výukové podlahy. Součástí školky je zahrada s rozlohou přes 2000m2 s moderními hracími prvky (vzduchová trampolína, kolotoč, pískoviště...). Vítáme děti všech národností již od 18 měsíců do 6 let i bez jakékoliv znalosti anglického jazyka. Samozřejmostí je indiviudální a laskavý přístup k dětem. Naše školka také nabízí rozmanitý prázdninový program, rozdělený do tématických týdnů.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.