Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Slunéčko

Mateřská škola Slunéčko

Filozofií naší mateřské školy je vytvořit každému dítěti optimální podmínky k rozvoji jeho osobnosti, k získávání vlastní identity, sebedůvěry, samostatnosti.

Mateřská škola Slunéčko

Beníškové 988
15000 Praha 5 - Košíře

Telefon: 257 215 756
E-mail: msbeniskove@centrum.cz
Web: http://www.skolkaslunecko.cz/


Filozofií naší mateřské školy je vytvořit každému dítěti optimální podmínky k rozvoji jeho osobnosti, k získávání vlastní identity, sebedůvěry, samostatnosti

Při všech činnostech respektujeme potřeby dětí, jejich emoce, zájem, spontaneitu, věk, aktivitu a zkušenosti. Každé dítě pracuje podle svých individuálních možností a schopností.
Vytváříme dětem takové prostředí, které podněcuje jejich tvořivost, zvídavost, zájem poznávat nové věci, vede je k získávání zkušeností prožitkem.
Vedeme děti k vlastnímu poznání, k projevování zájmu o radost z učení, omezujeme předkládání hotových poznatků. Vše je založeno na citlivém, emotivně zabarveném procesu poznávání. Podporujeme je v samostatnosti, v zaujímaní a vyjadřování vlastního mínění a postojů. Rozvíjíme hodnotící vztahy k vlastní osobě i k druhým, vytváříme zdravé sebevědomí. Každé dítě v naší mateřské škole má možnost vlastního výběru: z činností, které jsou mu nabízeny i v jídle.

Oceňujeme a podporujeme všechny děti bez rozdílu, ať byly úspěšné či ne, respektujeme jejich individuální možnosti, aby mohly splnit záměr v rámci svého osobního maxima.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.