Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Anny Drabíkové

Mateřská škola Anny Drabíkové

Zaměření a profilace školy: Vzájemným propojením všech oblastí, cílů a prostředků vzdělávání, vytvořit školku plnou pohody.Pomocí prožitkového učení dětí a předškolního vzdělávání zasáhnout celou osobnost dítěte.

Mateřská škola Anny Drabíkové

Anny Drabíkové 536/2
14900 Praha 11 - Háje

Telefon: 272 916 641
E-mail: ms_drabikove@volny.cz
Web: http://www.msdrabikove.cz


Zaměření a profilace školy: Vzájemným propojením všech oblastí, cílů a prostředků vzdělávání, vytvořit školku plnou pohody. Pomocí prožitkového učení dětí a předškolního vzdělávání zasáhnout celou osobnost dítěte. Hlavním úkolem je individuální přístup k dítěti, upřednostnění jeho přirozených potřeb, jeho osobnostní rozvoj vzdělávání. Dbát a preferovat rozvoj pomocí her, uměleckých činností a prožitkového učení bez autoritativního omezování dětí. Pomocí smíšených tříd naučit děti respektovat jeden druhého, vzájemně si pomáhat.

Mateřská škola První mateřská škola, otevřená na sídlišti Jížní Město. MŠ vždy v minulosti dbala a vždy bude dbát na estetickou výchovu dětí a dokonalost prostředí, v nimž děti vychovává. Tradicí mateřské školy je také hudební výchova, a hudebně pohybový kroužek Srdíčko , který na MŠ působí již 25 roků. Dbát na estetickou výchovu - ekologickou výchovu a pěstovat tzv. krásno u dětí je i naším prvořadým úkolem.
 
Vzhled školy Jsme 8-třídní mateřská škola. Každá třída má svůj prostor, učebnu a hrací část, má samostatnou šatnu, sociální zařízení. Školka se skládá z pěti budov spojených chodbami. Čtyři budovy tvoří třídy - čtyři jsou v přízemí , čtyři v patře. Jedna budova je hospodářský pavilon, v němž je umístěna školní jídelna, kancelář hospodářky školy, ředitelna, byty školnic, prádelna, sušárny, sklady a technické zázemí.
 
Zvláštní vybavení: Školka je obklopena nádhernou, velmi rozsáhlou zahradou, která je dokonale zarostlá stromy, keři, je celá zatravněná. Na zahradě má každá třída své pískoviště a svůj prostor k hrám. Školka se také může pochlubit dvěma bazény, které jsou umístěny na zahradě a slouží k otužování a k hrám dětí s vodou v letních měsících. Celý objekt je oplocený.
 

Kontakt:

Mateřská škola Anny Drabíkové
Anny Drabíkové 536/2
149 00  Praha 11-Háje

Tel: +420 272 916 641
Fax: +420 272 919 913

Email: ms_drabikove@volny.cz

[Web-Mateřská škola Anny Drabíkové]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.