Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Duha

Mateřská škola Duha

Mateřská škola se 2 třídami běžného typu ( věkově smíšená skupina naplněna do 26 dětí ) a se 2 třídami speciálními pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (věkově smíšená skupina dětí s doporučením ze školského poradenského zařízení do speciální třídy MŠ s nižším počtem dětí).

Mateřská škola Duha

Mateřská škola Duha

Laudova 1030/3
16300 Praha 6 - Řepy

Telefon: 235 314 514
E-mail: mslaudova@volny.cz
Web: http://mujweb.cz/mslaudova/1030.htm


V mateřské škole v současné době pracuje kolektiv kreativních odborníků, kteří se snaží nabídnout všem dětem příjemné prostředí, vylepšují vlastními silami interiéry tříd, pracují s novými zajímavým metodami a prostředky. Těžištěm práce s dětmi je rozvoj tvořivosti, samostatnosti a komunikace ve všech činnostech. Ve speciálních třídách pracují vysokoškolsky vzdělaní speciální pedagogové, kteří dětem s postižením poskytují maximální odbornou, ale i lidsky přístupnou péči a empatický přístup.
Škola spolupracuje s mnoha odbornými pracovišti, K těm nejvýraznějším patří pedagogicko-psychologická poradna, speciálně pedagogické centrum, APLA. Mateřská škola má svou vlastní logopedku, do MŠ dochází psycholožka z PPP a pomáhá při řešení mnoha problémů. Dále je důležitá spolupráce s odbornicemi z APLA a z FN Motol.Mateřská škola se 2 třídami běžného typu ( věkově smíšená skupina naplněna do 26 dětí )
a se 2 třídami speciálními pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (věkově smíšená skupina dětí s doporučením ze školského poradenského zařízení do speciální třídy MŠ s nižším počtem dětí). Jednotlivá oddělení jsou vybavena tak, aby se v nich dětem líbilo a každé v nich našlo svůj koutek pro hry, pohyb, tvořivou práci i odpočinek.
Dostatek hraček, materiálů, rozmanitých pomůcek pro TV a HV jsou dnes už samozřejmostí, u nás naleznete také:
– nadstandardní pomůcky a materiály pro VV, HV a TV
– pomůcky a materiály pro logopedii a speciální cvičení
– přenosné zařízení a náčiní pro kolektivní míčové hry
– vybavení pro sezónní činnosti – boby, koloběžky, bazény, vodní dráhy, mlhoviště
– čističky a zvlhčovač vzduch

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.