Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Fialka

Mateřská škola Fialka

Kdo jsme?Od 1. září 2007 je školka Fialka součástí mateřské školy Laudova 3/1030 se speciálními třídami.Naše detašované pracoviště sídlí na adrese Brunnerova 1011/3, Praha 17 - Řepy.

Mateřská škola Fialka

Brunnerova 1011/3
16300 Praha 17 - Řepy

Telefon: 235 313 486
E-mail: msfialka@seznam.cz
Web: http://fialka.mslaudova.cz/


Kdo jsme?Od 1. září 2007 je školka Fialka součástí mateřské školy Laudova 3/1030 se speciálními třídami.Naše detašované pracoviště sídlí na adrese Brunnerova 1011/3, Praha 17 - Řepy.Máme dvě běžné věkově smíšené třídy, ve kterých integrujeme děti s vývojovými vadami, poruchami chování a vadami řeči. Do naší školky dochází také děti se zdravotním oslabením, to znamená např. děti s alergiemi, dýchacími potížemi, ekzémy, specifickými dlouhotrvajícími pooperačními stavy, vyžadující zvláštní péči, epilepsií a podobně. Pro děti s potravinovými alergiemi zajišťujeme speciální dietní stravování.

Vzhledem k našemu zaměření u nás pracuje zdravotní sestra; v programu máme zařazeny inhalace, dechová cvičení s flétnou, rehabilitačně kondiční cvičení, v rámci terapií pak výtvarně pracovní kroužek. S dětmi, které mají vady řeči, pracuje na doporučení logopeda logopedická asistentka. Jednou nebo dvakrát do roka jezdíme na ozdravné pobyty mimo Prahu, také chodíme na výlety, exkurze, do divadel a pořádáme další akce pro děti i rodiče.

V naší školce máme dvě věkově smíšené třídy: Motýlci a Ježečci
a dvojtřídu pro děti s autismem, pervazivními vývojovými poruchami a kombinovaným postižením Rybičky


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.