Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next MŠ Hvězdička v Praze 12

MŠ Hvězdička v Praze 12

Mateřská škola Hvězdička v Praze 12 je sídlištní mateřská škola. Zřizovatelem je MČ Praha 12. Mateřská škola je trojtřídní s kapacitou 84 dětí. Mateřskou školu navštěvují děti zpravidla od 3 do 6 let.

MŠ Hvězdička v Praze 12

MŠ Hvězdička v Praze 12

Liškova 636/10
14200 Praha

Telefon: 244 404 025
E-mail: msliskova636praha4@seznam.cz
Web: www.mshvezdicka.cz


Mateřská škola Hvězdička v Praze 12 je sídlištní mateřská škola. Zřizovatelem je MČ Praha 12. Mateřská škola je trojtřídní s kapacitou 84 dětí. Mateřskou školu navštěvují děti zpravidla od 3 do 6 let. Třídy v mateřské škole jsou věkově smíšené, protože přirozeným prostředím v životě člověka je věkově smíšená skupina, která umožňuje společné činnosti a vzájemné dorozumívání. Poskytuje přirozené podmínky pro socializaci dítěte, která je hlavním přínosem předškolního období pro celý další život.

Mateřská škola se nachází se ve dvou přízemních a jednom patrovém pavilonu. V prvním přízemním pavilonu je Sluníčková třída. V patrovém pavilonu jsou dvě třídy spojené schodištěm - Měsíčková a Hvězdičková. V druhém přízemním pavilonu je školní jídelna, prádelna, sborovna, ředitelna a služební byt.

Kolem mateřské školy je velká zahrada se vzrostlými stromy, pískovišti, dřevěnými herními prvky a venkovní místností na hračky.

Mateřská škola je otevřená dětem se speciálními vzdělávacími potřebami a dětem pocházející z jiného multikulturního prostředí. V mateřské škole maximálně podporujeme zdraví dětí jak psychické tak fyzické.

Celý personál mateřské školy usiluje o to, aby se mateřská škola stala místem, kam bude každé dítě rádo chodit, kde získá základní znalosti a kde se rodiče a jiní členové komunity budou moci zapojit do vzdělávacích programů vedoucích k rozvoji jejich dětí.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.