Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Lohniského

Mateřská škola Lohniského

Jazyková výchova se zaměřením na jazyk anglický Seznamování se s cizím jazykem není povinné, rozhodnutí necháváme na rodičích a dětech.

Mateřská škola Lohniského

Lohniského 830
15200 Praha 5 - Barrandov

Telefon: 251 816 721
E-mail: ms.lohniskeho.830@centrum.cz
Web: http://www.skolka-barrandov.estranky.cz/


Jazyková výchova se zaměřením na jazyk anglický Seznamování se s cizím jazykem není povinné, rozhodnutí necháváme na rodičích a dětech.Úspěch zpětné vazby každoročně spatřujeme při vstupu dětí do ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, kde plynule a bez ostychu pokračují ve výuce angličtiny a navazují na vědomosti získané v mateřské škole. Kvalitní výuka formou zábavy, metodou odposlechu,  samostatně vymezený prostor pro tuto činnost ,  anglický pokojíček,  spontánní opakování a procvičování ,  malý počet dětí ve skupině, atd.

Cílem předškolní výuky cizího jazyka je osvojení jednoduché základní slovní zásoby a nácvik správné výslovnosti. Snažíme se proto děti vhodně motivovat a vzbuzovat v nich zájem o cizí jazyk a radost z jeho postupného poznávání. Děti si rozmanitými způsoby osvojují a upevňují anglické názvy věcí podle obrázků i reálných předmětů. Při rozmanitých pohybových hrách si vyzkouší nejrůznější činnosti a naučí se je pojmenovávat v cizím jazyce. Hrajeme hry, soutěžíme, učíme se říkanky , zpíváme písničky.

Nevyčerpatelným zdrojem materiálu a nápadů pro předškolní výuku je velké množství publikací, které máme k dispozici z Ústřední knihovny v Praze, jenž přebrala původní fondy Britské rady průběžně je rozšiřuje. Nemalým přínosem jsou i četné semináře, přednášky a konference pořádané různými subjekty po celé republice, kde si učitelé angličtiny vyměňují zkušenosti a získávají informace o nových publikacích a materiálech pro výuku cizích jazyků na mezinárodní úrovni, kterých se naše lektorka pravidelně účastní.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.