Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Jahůdka

Mateřská škola Jahůdka

MŠ pracuje podle školního vzdělávacího programu, který je vypracovaný na základě Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.

Mateřská škola Jahůdka

Krouzova 3036/10
14300 Praha 4-Modřany

Telefon: 244 403 877
E-mail: mskrouzova@volny.cz
Web: http://www.mskrouzova.cz/


MŠ pracuje podle školního vzdělávacího programu, který je vypracovaný na základě Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. Jeho základem je i nadále osobnostně orientovaná prožitková předškolní výchova, která nepřehlíží všechny přínosné zkušenosti a tradice české předškolní výchovy.

MŠ je organizována jako klasická, děti jsou rozděleny podle věku. Na přání rodičů mohou být sourozenci nebo kamarádi zařazeni do stejné třídy, zejména ve zvykacím období. Při zahájení docházky je dětem umožněno zvykání podle individuálních potřeb. Starší děti po obědě nespí, mají 30 minut odpočinku při poslechu pohádky nebo relaxační hudby a dál jsou jim nabízeny nejrůznější činnosti.
1.tř. Berušky
2.tř. Motýlci
3.tř. Medvídci
4.tř. Draci

Moderní mateřská škola v překrásném prostředí u lesa se zahradou plnou zeleně a nových dřevěných domečků, prolézaček i skluzavek. Pískoviště jsou vybavena poklopy, takže jsou chráněna před toulavou i lesní zvěří a je tím zaručena naprostá hygienická nezávadnost. V jarních a letních měsících je zahrada doplňována o další přenosné hračky a náčiní, děti se mohou zchladit a vydovádět v nově zrekonstruovaném mlhovišti. Téměř veškeré nové vybavení je i v interiéru. Děti mají k dispozici nepřeberné množství hraček a pomůcek, vhodných pro jejich optimální psychomotorický rozvoj a přípravu pro bezproblémový vstup do ZŠ.

Kontakt:

Mateřská škola Jahůdka
Krouzova 3036/10
143 00  Praha 4-Modřany

Tel: +420 244 403 877
Fax: +420 244 403 880

[Web-Mateřská škola Jahůdka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.