Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola - Kaplická

Mateřská škola - Kaplická

Filozofií naší školy je vytvářet dětem podnětné a motivující prostředí pro zdravý tělesný a duševní rozvoj, pro radostné prožívání dětství nejen v naší mateřské škole, pro výchovu k ochraně přírody a životního prostředí.

Mateřská škola - Kaplická

Kaplická 841
14045 Praha 4 - Podolí

Telefon: 241 731 467
E-mail: mskaplicka@seznam.cz
Web: http://www.ksidlisti.cz/mskp


Dále se snažíme se o co nejpřirozenější zapojení dítěte do kolektivu, o dobrou komunikaci mezi dětmi samotnými a dítětem a dospělým.
Vytváříme pro děti podnětné a motivující prostředí, snažíme se, aby všechny aktivity obsahovaly prvky hry, tvořivosti, aby podněcovaly radost z poznávání. Preferujeme prožitkové učení vycházející z prožitku situací a zkušeností, vedeme děti k vnímání estetického prostředí na jehož vytváření se děti aktivně podílí. Hru chápeme jako hlavní výchovný prostředek, vytváříme prostor ke hře, učíme děti si hrát. Vedeme děti k dobrým mezilidským vztahům, ke kooperaci, k prosociálnímu jednání. Snažíme se rozvíjet osobnost, schopnosti a dovednosti dítěte, ve všech oblastech důležitých pro život a další vzdělávání.
Podporujeme vše, co je pro dítě prospěšné, snažíme se chránit děti před nepříznivými vlivy, zabezpečit spokojenost a bezpečnost dětí. To vše s ohledem na jejich individualitu a zvláštnosti.
K plnění těchto úkolů využíváme všechen vhodný čas. K výchově a vzdělávání přistupujeme cílevědomě, promýšlíme a plánujeme veškeré aktivity, čímž děti přirozeně „připravujeme" na školu. To vše pomocí her, pohybových, výtvarných, pracovních, komunikativních a myšlenkových činností. Nezanedbáváme ani prosociální jednání a vztahy.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.