Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Klíčanská

Mateřská škola Klíčanská

Škola má vytvořený Školní vzdělávací program na období čtyř let s názvem "Já a svět", jehož hlavním koncepčním záměrem a cílem je všestranné zaměření předškolní výchovy a vzdělávaní respektující osobnost a individuální potřeby dítěte.

Mateřská škola Klíčanská

Klíčanská 1677/20
18200 Praha - Kobylisy

Telefon: 284 684 671
E-mail: info@ms-klicanska.cz
Web: http://www.ms-klicanska.cz


Škola má vytvořený Školní vzdělávací program na období čtyř let s názvem "Já a svět", jehož hlavním koncepčním záměrem a cílem je všestranné zaměření předškolní výchovy a vzdělávaní respektující osobnost a individuální potřeby dítěte.Tento program dále sleduje využití rozmanitých činností pro všestranný rozvoj estetické výchovy zejména v oblastech hudební, výtvarné, pohybové a hudebně-pohybové. Pro zajišťování individuálních a specifických potřeb dítěte nabízí škola ve svém programu další rozšiřující aktivity:
fyzioterapeutické cvičení dětí s vadou držení těla
logopedická prevence a systematická náprava řeči ve spolupráci s klinickým logopedem
celoroční spolupráce s pedagogicko-psychologickou poradnou
poskytování preventivní zubní péče
výuka hry na zobcovou flétnu
keramický kroužek

Škola chápe své poslání jako službu dětem a jejich rodičům. Naším cílem je dovést dítě na konci předškolního období k získání základů fyzické, psychické i sociální vybavenosti potřebné pro jeho další život.
Mateřská škola Klíčanská je architektonicky koncipovaná jako jednopatrová budova, prostorově členěná na čtyři třídy. Nachází se v Městské části Prahy 8 Kobylisy, na hezkém místě v blízkosti Čimického háje. Škola je situována uprostřed zástavby rodinných domků, což předurčuje její klidné a bezprašné prostředí. Disponuje rozlehlou školní zahradou v mírně svahovitém terénu, jejíž součástí jsou ovocné stromy poskytující příjemný stín za období slunného počasí a zároveň obohacující dětský jídelníček.

Kontakt:

Mateřská škola Klíčanská
Klíčanská 1677/20
182 00  Praha-Kobylisy

Tel: +420 284 684 671

Email: info@ms-klicanska.cz

[Web-Mateřská škola Klíčanská]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.