Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Masná

Mateřská škola Masná

Školní vzdělávací program mateřské školy Masná vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání (dále RVP), které vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Mateřská škola Masná

Masná 700/11
11000 Praha 1 - Staré Město

Telefon: 222 311 538
E-mail: msmasna@volny.cz
Web: http://www.msmasna.cz


Školní vzdělávací program mateřské školy Masná vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání (dále RVP), které vydalo Ministerstvo školství,  mládeže a tělovýchovy.

Náš Školní vzdělávací program je zaměřen multikulturně a environmentálně - což jednoduše znamená, že jsme přáteli všech kultur a respektujeme je a že  vychováváme děti k ekologii - třídíme odpad, šetříme energie a vodu, učíme se neznečisťovat své nejbližší námi ovlivnitelné okolí, spolupracujeme s ekologickým centrem TEREZA, jezdíme na školky v přírodě, seznamujeme se s přírodou, místem, kde děti žijí, s městem, státem, světadílem, kde žijí, planetou Zemí a jejím postavením v soustavě planet, a s ostatními planetami.

Naše mateřská škola je umístěna v budově postavené v roce 1884. Téhož roku zde byla otevřena opatrovna pro děti a poté mateřská škola.
V mateřské škole máme 3 třídy :
1. třída - BERUŠKY
2. třída - MOTÝLCI
3. třída - KOŤATA 
Děti jsou zde rozděleny do tříd podle věku.
Přijímáme děti od 3 do 6 let a děti s odkladem školní docházky.
V mateřské školeje k dispozici také jídelna a třída na kroužky a cvičení "Hrajeme si, učíme se".  Ve vnitrobloku budovy máme novu moderní zahradu .
Naproti mateřské škole je nové  veřejné hřiště pro větší děti a dospělé a dětské hřiště, kde si mohou Vaše děti také hrát.

Kontakt:

Mateřská škola Masná
Masná 700/11
110 00  Praha 1-Staré Město

Tel: +420 222 311 538

Email: msmasna@volny.cz

[Web-Mateřská škola Masná]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.