Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola na Korábě

Mateřská škola na Korábě

Našim úkolem je vést děti ke zdravému, krásnému a čistému způsobu života, vzájemné ohleduplnosti, ochotně pomáhat si, chránit zdraví, přírodu a životní prostředí v návaznosti na rodinnou výchovu, kterému odpovídá i složení tříd - smíšené třídy.

Mateřská škola na Korábě

Na Korábě 2/350
18000 Praha 8 - Libeň

Telefon: 283 842 809
E-mail: mskorab@cmail.cz
Web: http://www.msnakorabe.cz


Našim úkolem je vést děti ke zdravému, krásnému a čistému způsobu života, vzájemné ohleduplnosti, ochotně pomáhat si, chránit zdraví, přírodu a životní prostředí v návaznosti na rodinnou výchovu, kterému odpovídá i složení tříd - smíšené třídy.Neopomíjíme ani přípravu na vstup do základní školy. Metodické vedení se provádí formou skupinové práce během celého dne, vždy tak, aby se učitelka mohla věnovat dětem podle jejich individuálních potřeb. Pracujeme podle nového závazného dokumentu pro mateřské školy - "Rámcového programu pro předškolní vzdělávání". Máme zpracován vlastní vzdělávací program. Snažíme se klást důraz na prožitkové učení dětí.
MŠ na Korábě má krásnou zahradu parkového typu s dřevěným vybavením. Na tu jsme právem hrdi, protože je jediná svého druhu v naší lokalitě.

Můžete nás najít v Praze 8 - Libni v těsné blízkosti základní školy. Součástí MŠ Na Korábě je MŠ Lidnerova na adrese Lidnerova 1, Praha 8 Libeň.Vašim dětem nabízíme rodinné prostředí, klidnou a laskovou péči. Naším cílem je rozvíjet dětské schopnosti s hlubším individuálním přístupem ke každému dítěti v úzké spolupráci s rodinou.

Kontakt:

Mateřská škola na Korábě
Na Korábě 2/350
180 00  Praha 8 - Libeň
 
Telefon/fax: 283 842 809
Email: mskorab@cmail.cz
 
odloučené pracoviště:
MŠ Lindnerova     
Lindnerova 1/57
Praha 8
telefon 284 842 026

[Web - Mateřská škola na Korábě]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.