Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Nad Palatou

Mateřská škola Nad Palatou

Pracujeme s dětmi podle Školního vzdělávacího programu, který má název-Hrajeme si, radujeme se a poznáváme svět.

Mateřská škola Nad Palatou

Nad Palatou 613/29
15000 Praha 5 - Smíchov

Telefon: 257 216 865
E-mail: ms.nadpalatou@seznam.cz
Web: http://www.msnadpalatou.wz.cz


Pracujeme s dětmi podle Školního vzdělávacího programu, který má název-Hrajeme si, radujeme se a poznáváme svět.Každé téma ve třídách rozpracujeme do kratších integrovaných bloků s různými náměty.V jejich průběhu děti zpívají, tančí, cvičí, vypráví si, malují, vyrábí a seznamují se světem kolem nás.

Předškolní období je pro vývoj osobnosti dítěte velmi významné. Poznatky a zkušenosti získané v tomto období jsou trvalé. Dítě získává zkušenosti především ve své rodině, která je ve výchově nenahraditelná. Mateřská škola rodinnou výchovu vhodně doplňuje, nabízí dětem množství nových podnětů k aktivnímu rozvoji a učení. V kolektivu dětí se učí rozhodovat samo za sebe a získává cenné zkušenosti jak porozumět životu ve společnosti dalších lidí.
Nejefektivnější metodou pro předškolní dítě je hra. Hra umožní dítěti prožít nové situace a uplatnit své zkušenosti a nové zážitky. Při hře se rozvíjí fyzické a duševní schopnosti, sociální chování, představivost, logické myšlení. Proto hra převažuje ve většině plánovaných i spontánních činností v mateřské škole.

Naše školka se nachází v klidné vilové čtvrti. Vznikla v lednu 2001 sloučením dvou mateřských škol. Je pětitřídní, rozdělená do dvou budov, vzdálených od sebe cca 500m. Tři třídy MŠ najdete v ulici Nad Palatou č.613, dvě třídy v budově Pod Lipkami 5. Součástí obou budov jsou školní jídelny. Děti i jejich rodiče velmi oceňují prostorné zahrady, vybavené množstvím herních prvků pro zábavu i přirozený pohybový rozvoj dětí.

Kontakt:

Mateřská škola Nad Palatou
Nad Palatou 613/29
150 00  Praha-Smíchov

Tel: +420 257 216 865
Email: ms.nadpalatou@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Nad Palatou]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.