Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next 1. námořnická mateřská škola

1. námořnická mateřská škola

Jsme státní čtyřtřídní Zdravá mateřská škola ve zdravé lokalitě u Prokopského údolí na Barrandově v Praze 5. Strohost jednopodlažní panelákové budovy potlačuje veselá barevnost a všudypřítomné znaky naší námořnické motivace (maják, vlajka, sítě a spousta mořských živočichů).

1. námořnická mateřská škola

1. námořnická mateřská škola

Lohniského 851/12
15200 Praha 5 - Barrandov

Telefon: 251 816 732
E-mail: info@skolka-pohoda.cz
Web: http://www.skolka-pohoda.cz


Základem všeho je podněcující různorodé sociální prostředí. Třídy jsou heterogenní ( 3-7 let ), ve třech z nich jsou umístěny hendikepované děti, se kterými spolupracuje jejich pedagogický asistent. Děti jsou podle věku nazývány - plavčíci, námořníci a budoucí kapitáni. Ti poslední jsou na konci roku pasováni na kapitány a vydávají se samostatnou plavbu do školy.
Škola má 17 zaměstnanců, z toho pegagogických 12. Pedagogičtí pracovníci jsou přijímáni formou konkursu, jednou z podmínek přijetí je, po patřičném vzdělání a zájmu o náš projekt, také absolvování " Kurzu komunikačních dovedností" . Komunikace je jedním ze základních pilířů naší práce a je jí věnována náležitá pozornost.
Zdarma jako součást výchovně vzdělávacího procesu zajišťují učitelky logopedickou péči ( logoped ), tréninky s dětmi se znaky DYS poruch ( speciální pedagog ), grafomotorická cvičení, artefiletiku, nejstarším je určen projekt Předškolák. Externí agentury zajišťují plavání, keramiku, angličtinu a flétnu.Jsme státní čtyřtřídní Zdravá mateřská škola ve zdravé lokalitě u Prokopského údolí na Barrandově v Praze 5. Strohost jednopodlažní panelákové budovy potlačuje veselá barevnost a všudypřítomné znaky naší námořnické motivace (maják, vlajka, sítě a spousta mořských živočichů).

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.