Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola-NestLingue, s.r.o.

Mateřská škola-NestLingue, s.r.o.

Naše školka byla založena pro děti s cílem poskytnout dětem prostor pro jejich přirozený rozvoj v prostředí motivujícím k poznávání našeho okolního světa i sebe sama.

Mateřská škola-NestLingue, s.r.o.

V parku 2308/8
14800 Praha 4-Chodov

Telefon: Null
E-mail: info@nestlingue.cz
Web: http://www.nestlingue.cz


Naše školka byla založena pro děti s cílem poskytnout dětem prostor pro jejich přirozený rozvoj v prostředí motivujícím k poznávání našeho okolního světa i sebe sama.

Vycházíme z vnitřní potřeby dětí učit se, zkoumat, objevovat a komunikovat o nových věcech. Učitel vhodnou formou upoutá pozornost dětí, nabídne jim činnosti a podněty přiměřené jejich psychomotorickému vývoji, zájmu a momentální situaci, a povede je tak k aktivní tvořivé práci.
Naším cílem je stimulovat u dětí poznávání nových věcí, vlastní soběstačnost a seberealizaci, sebedůvěru, vzájemný respekt a lásku.
Ve vzdělávání aplikujeme přístup založený na potřebách jednotlivých dětí, kdy učitel svým pozorováním jednotlivých dětí/skupinky nabídne odpovídající aktivitu s cílem povzbudit aktivní učení dětí. Základem vzdělávacího programu je metoda učení Dr. Marie Montessori
Školka je otevřena pro všechny děti od 18 měsíců do 6 let a je rozdělena do dvou programů, a to programu pro děti od 18 měsíců do 3 let (program pro Písklata) a pro děti od 3 do 6 let (program pro Malíčky). Děti mohou do školky docházet na celodenní či polodenní program v průběhu celého týdne či jen některé vybrané dny.
Školka aktivně spolupracuje s rodiči. Rodiče mají možnost kdykoliv po dohodě konzultovat s pedagogem veškeré záležitosti týkající se rozvoje jejich dětí. Rodiče obdrží dvakrát ročně zprávu o pokrocích dítěte, která je individuálně komunikována s každým z rodičů v rámci individuální schůzky s učitelem.

Kontakt:

Mateřská škola-NestLingue, s.r.o.
V parku 2308/8
148 00  Praha-Chodov

Mobil: +420 777 627 674
Email: info@nestlingue.cz

[Web-Mateřská škola NestLingue]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.