Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Obláček

Mateřská škola Obláček

Filozofií práce pedagogických pracovnic je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělání všem dětem podle jejich možností, zájmu a potřeb a rozvíjet péči o děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Mateřská škola Obláček

Šebelova 874/2
19800 Praha 9 - Černý Most

Telefon: 281 912 741
E-mail: oblacek.sebelova@seznam.cz
Web: http://www.ms-oblacek.cz


Mateřská škola sestává ze dvou  průchozích pavilonů,ve kterých je umístěno celkem 9 tříd. Každá třída sestává ze šatny dětí, umývárny, sociálního zázemí, pracovny-jídelny, herny,ložnice,která je kombinovaná též jako prostor pro hudební výchovu a ranní cvičení. Součástí tříd jsou i přípravné kuchyňky pro výdej jídel.Každá třída je barevně odlišená obkládacími dlaždicemi, barvou ručníků až po barevné povlečení.Ve třídách je dřevěný variabilní nábytek ,který lze dle potřeb dětí aktuálně přestavovat.Filozofií práce pedagogických pracovnic je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělání všem dětem podle jejich možností, zájmu a potřeb a rozvíjet péči o děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Ve svém výchovně vzdělávacím plánu jsme zvolili témata  a činnosti, které nejvíce zajímají děti. Jedná se o témata související se zvířátky,přírodou a ročními obdobími, člověkem, rodinou, prostředím ve kterém lidé žijí, vesmírem, přítomností i minulostí. Tyto poznatky předáváme dětem formou her, didaktických her, skupinovou činností, individuální péčí, experimentováním, exkurzemi a výlety, školami v přírodě a oslavou různých svátků. Samozřejmě nezapomínáme ani na rozvoj pohybových dovedností dětí a to formou ranních cvičení a společnou činností z oblasti tělesné výchovy. V jedné speciální třídě, kam jsou zařazovány děti s postižením sluchu, s vadami řeči a děti hyperaktivní zajišťujeme nejen zvýšenou individuální péči, ale i reedukační a kompenzační péči. Pedagogickou práci zajišťuje již stabilní kolektiv kvalifikovaných učitelek, které se neustále vzdělávají a hledají nové směry a zajímavé činnosti pro práci s dětmi. Na naší mateřské škole je zvykem, že učitelky vychovávají a vzdělávají svěřené děti zapsané do jedné třídy od nástupu do mateřské školy až po vstup do školy.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.