Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Opuková

Mateřská škola Opuková

Snahou naší školy je úsilí rozvíjet duševní pohodu dítěte, psychickou zdatnost, jeho intelekt, řeč a jazyk, poznávací procesy a funkce, jeho city i vůli, stejně tak i jeho sebepojetí a sebenahlížení, jeho kreativitu a sebevyjádření.

Mateřská škola Opuková

Opuková 373/10
16300 Praha 6 – Řepy

Telefon: 235 322 703
E-mail: msopukova@volny.cz
Web: http://www.volny.cz/mslaudova/opukova.htm


Snahou naší školy je úsilí rozvíjet duševní pohodu dítěte, psychickou zdatnost, jeho intelekt, řeč a jazyk, poznávací procesy a funkce, jeho city i vůli, stejně tak i jeho sebepojetí a sebenahlížení, jeho kreativitu a sebevyjádření.Podnětným a estetickým prostředím vytváříme vhodné podmínky pro hru dětí ve všech věkových skupinách a zvláštní pozornost věnujeme výtvarné a estetické výchově.
Důraz je kladen na hru, prožitkové učení, praktické zkušenosti a zájem o jejich získávání, rozvoj tvořivosti a fantazie a komunikativnosti dětí ve všech činnostech.
Těžiště naší práce je v individuální a skupinové práci.

Naše mateřská škola je umístěna ve vile rodinného typu ve čtvrti starých Řep. Daří se zde co nejlépe napodobit rodinné prostředí. Budova je po rozsáhlé rekonstrukci jídelny a sklepních prostorů.
Při škole je zahrada pro zájmové a odpočinkové činnosti dětí, vybavená udržovanými průlezkami, skluzavkou, pískovištěm a bazénem. Do pískoviště byl na počátku školního roku navezen písek atestovaný podle kritérií EU.

kontakt:

Mateřská škola Opuková
Opuková 373/10
163 00  Praha 6 – Řepy

tel./ fax: 235 322 703

e-mail: msopukova@volny.cz

[Web-Mateřská škola Opuková]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.