Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Paletka

Mateřská škola Paletka

Celý ŠVP je sestaven tak, aby každý den děti získaly pocit, že je to den právě pro ně. Aby den, který je vybraný jako ústřední (Den pro pohlazení, Den pro Tvé zdraví,…) se nestal pouze dnem, ale týdnem a nakonec celým školním rokem.

Mateřská škola Paletka

Mateřská škola Paletka

Trávníčkova 1747
15500 Praha 5 - Stodůlky

Telefon: 235 519 560
E-mail: mspaletka@seznam.cz
Web: http://mspaletka.eu


Celý ŠVP je sestaven tak, aby každý den děti získaly pocit, že je to den právě pro ně. Aby den, který je vybraný jako ústřední (Den pro pohlazení, Den pro Tvé zdraví,…) se nestal pouze dnem, ale týdnem a nakonec celým školním rokem.

Činnosti, které budou dětem nabízeny, budou směřovat ke kladným vztahům mezi dětmi, k péči o vlastní zdraví, ke zručnosti, k samostatnému myšlení, vyjadřování a na závěr – k pocitu dítěte, že MŠ opouští bez obav, že „učení" v 1.třídě ZŠ nezvládne.

Naším cílem je vytvářet vstřícné a estetické prostředí, které má vliv na pohodu všech, kterých se týká. Na základě citových prožitků rozvíjet výtvarný projev dětí a tím zachovávat tradici výtvarného zaměření mateřské školy
Jednotlivé třídy v MŠ jsou vybaveny novým dětským nábytkem, s hracími kouty pro děti a pro jejich tvořivou hru. V neposlední řadě je třeba zmínit i dobré metodické vybavení školy pro vzdělávání dětí.

Rozdělení dětí do tříd:
1.třída KUŘÁTKA : děti od 2,5 – 4 let
2.třída BERUŠKY : děti od 2,5 – 4 let
3.třída MOTÝLCI : děti od 4 – 6 let
4.třída VLAŠTOVKY : předškolní oddělení 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.