Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Parléřova

Mateřská škola Parléřova

Mateřská škola Parléřova byla otevřena v nové účelové budově ke dni 1. září 1953. Novostavba původně sloužila mateřské škole s provozem celotýdenním a později denním, a to dětem ze sousedících městských částí Praha 1 a Praha 6.

Mateřská škola Parléřova

Parléřova 2a/47
16900 Praha 6 - Hradčany

Telefon: 233 353 535
E-mail: ms.parlerova@quick.cz
Web: http://www.msparlerova.cz


Mateřská škola Parléřova byla otevřena v nové účelové budově ke dni 1. září 1953. Novostavba původně sloužila mateřské škole s provozem celotýdenním a později denním, a to dětem ze sousedících městských částí Praha 1 a Praha 6.

Mateřská škola nesla původně jméno Marie Nejedlé a teprve později získala nynější označení Mateřská škola Parléřova.
V 70. a 80. letech 20. století měla škola čtyři třídy pro přibližně 100 dětí, po roce 1989 byl počet tříd snížen na tři s kapacitou 75 dětí.
Vedle tříd jsou ve školní budově školní kuchyně s jídelnou pracující tradičně na vysoké úrovni a oblíbená u dětí. Kromě standardního vybavení jsou pro starší děti k dispozici dva počítače (výukové programy a didaktické hry), televize a video, vybavená tělocvična a v suterénu pracovna pro zájmové činnosti a výtvarná dílna. Ke škole patří prostorná zahrada, která poskytuje v průběhu větší části školního roku prostor pro hry, a kam v létě instalujeme bazén. Přínosem pro školu je zajímavé okolí umožňující seznámení dětí se základy historie našeho národa a s významnými historickými památkami.

Kontakt:

Mateřská škola Parléřova
Parléřova 2a/47
169 00  Praha 6 - Hradčany

tel - 233 353 535
mail - ms.parlerova@quick.cz

[Web - Mateřská škola Parléřova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.