Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Pohádka

Mateřská škola Pohádka

Snažíme se nacházet způsob, podle něhož by v naší škole Pohádka bylo co nejméně shonu, nechuti a marné práce, avšak více klidu, potěšení a radosti.

Mateřská škola Pohádka

Klausova 2187
15500 Praha 13 - Stodůlky

Telefon: 251 623 887
E-mail: pohadka.ms@volny.cz
Web: http://www.volny.cz/pohadka.ms


Snažíme se nacházet způsob, podle něhož by v naší škole Pohádka bylo co nejméně shonu, nechuti a marné práce, avšak více klidu, potěšení a radosti.

V rámci projektu  Zdravá mateřská škola podporujeme zdraví dětí společně s všestrannou péčí a rozvojem osobnosti prostřednictvím společných kulturních, sportovních a společenských akcí. V průběhu školního roku se snažíme o co nejužší spolupráci s rodiči dětí.

Projekt “Zdravá mateřská škola” je zaměřen na zdraví jednotlivých dětí a výchovu návyků zdravého životního stylu. Zdraví je významná životní hodnota o kterou je nutno pečovat. Pocit zdraví je u jednotlivce výslednicí jeho pohody tělesné, duševní i společenské.
Náš vzdělávací program je zaměřen na rozvoj osobních schopností a dovedností jednotlivců tak, aby při odchodu do ZŠ byly děti fyzicky, sociálně, citově i rozumově připravené na roli školáka.

V mateřské škole se učíme děláním, experimentováním, vlastním prožitím všech činností i událostí. Zaměřujeme se na poznávání vztahů a souvislostí mezi jevy, na systémy a jejich fungování ne na učení jednotlivých poznatkům. Proces osvojování vědomí je pro dítě minimálně stejně důležitý jako vědomosti samy. Víme, že v průběhu procesu učení je nutno poskytovat dětem dostatečné množství zpětné vazby a projev uznání.

Kontakt:

Mateřská škola Pohádka
Klausova 2187
155 00  Praha 13-Stodůlky

Tel: +420 251 623 887

Email: pohadka.ms@volny.cz

[Web-Mateřská škola Pohádka ]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.