Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola-Praha 13

Mateřská škola-Praha 13

Pracujeme podle nového dokumentu pro mateřské školy - dle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. Nabízíme kvalitní standardní péči pro všechny děti.

Mateřská škola-Praha 13

Běhounkova 2300
15800 Praha 5

Telefon: 251 619 700
E-mail: msbehoun2300@volny.cz
Web: http://www.msbehounkova2300.cz/


Pracujeme podle nového dokumentu pro mateřské školy - dle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. Nabízíme kvalitní standardní péči pro všechny děti. Zaměřujeme se na úzkou spolupráci s rodinou, na oslavu svátků v roce, na estetické a sportovní činnosti, zejména na taneční a výtvarné.
Posláním naší mateřské školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem na základě jejich možností, zájmů a potřeb. Věnovat náležitou péči dětem se specifickými vzdělávacími potřebami.Veškeré snažení všech zaměstnanců školy směřuje k tomu vytvořit pro dítě pocit jistoty v mateřské škole, aby se cítilo maximálně šťastně a spokojeně, a dále vytvořit příjemnou atmosféru v MŠ pro děti i pro rodiče.

Mateřská škola, Praha 13, Běhounkova 2300 patří do velkého obvodu Praha 5 a nachází se v MČ Prahy 13 v Nových Butovicích v panelové zástavbě. Provoz MŠ byl slavnostně zahájen 4.1.1993. Naše MŠ je první otevřenou mateřskou školou v České republice po rozdělení Československa v r. 1993. Je původně čtyřtřídní a má kapacitu dle sítě škol 120 dětí. Je moderně a účelně zařízena, má krásnou zahradu vybavenou průlezkami, tématickými hračkami a koutky, dopravním hřištěm. Využíváme ji denně. Od roku 1997 je naše mateřská škola právním subjektem. Součástí mateřské školy je školní jídelna, která zajišťuje stravování dětí i dospělých.

Kontakt:

Mateřská škola, Praha 13
Běhounkova 2300
158 00 Praha 5
 
Tel:251 619 700
E-mail:msbehoun2300@volny.cz

[Web - Mateřská škola, Praha 13]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.