Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Srdíčko

Mateřská škola Srdíčko

Mateřská škola Srdíčko je čtyřtřídní a je umístěna v okrajové části sídliště Modřany.Klasická panelová budova se nachází ve velmi pěkné lokalitě u lesa Kamýk.

Mateřská škola Srdíčko

Levského 3203/19
14300 Praha 12-Modřany

Telefon: 241 761 204
E-mail: ms_levskeho@centrum.cz
Web: http://www.ms-srdicko-levskeho.cz


Mateřská škola Srdíčko je čtyřtřídní a je umístěna v okrajové části sídliště Modřany.Klasická panelová budova se nachází ve velmi pěkné lokalitě u lesa Kamýk.Od okolních panelových domů je areál MŠ oddělen vzrostlými stromy a zahradou.V bezprostřední dostupnosti je les,Modřanská rokle,řeka Vltava.Stanice tramvaje a autobusu MHD vzdálená 200 metrů od MŠ umožňuje poznávání Prahy a jejího okolí (lze využít i vlak – dostupnost 2 stanice MHD).
V mateřské škole pracuje 8 učitelek (včetně ředitelky),psycholog,3 kuchařky,vedoucí školní jídelny, uklízečka a školnice.Součástí mateřské školy je školní jídelna.
Školní zahrada je osázena vzrostlými keři a obklopena živým plotem.Na zahradě jsou nové dřevěné hrací prvky,3 pískoviště,travnaté i betonové plochy pro míčové i ostatní hry.Děti mají možnost jízdy na koloběžkách a odstrkovadlech.Zahrada má dostatek prostoru pro kresbu křídami na beton,hry s obručemi,švihadly,míčové hry.V létě je využíváno mlhoviště a vodní dráhy pro hry s vodou.

Budova mateřské školy je členěna na dva pavilony a střední část,ve které se nachází prádelna a školní jídelna.Každá třída má k dispozici tři místnosti.Ve třídě je umístěno centrum Ateliér,Pokusy a objevy,Knihy a písmena,Manipulační hry a nechybí zde i koutek pro ranní kruh.Herna poskytuje prostor pro centra Domácnost,Kostky,Divadlo a tělocvična pro centra Pohyb a Hudba.Tělocvična je po obědě využívána jako ložnice.Dvě třídy jsou ještě navíc vybaveny malou místností,která slouží v jednom případě jako centrum Ateliér a ve druhém případě je tu situováno centrum Manipulační hry. Všechny třídy mateřské školy jsou vybaveny novým nábytkem,který umožňuje dětem volný a přehledný výběr hraček.

Kontakt:

Mateřská škola Srdíčko 
Levského 3203/19
143 00  Praha 12-Modřany

Tel: +420 241 761 204
Fax: +420 241 761 204

Email: ms_levskeho@centrum.cz

[Web-Mateřská škola Srdíčko]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.