Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Stachova

Mateřská škola Stachova

Dvoutřídní (státní) mateřská škola Stachova je škola rodinného typu; je umístěna ve dvou spojených moderních pavilonech uprostřed velké zahrady, vybavené spoustou zařízení pro dětské hry.

Mateřská škola Stachova

Mateřská škola Stachova

Stachova 518/14
14900 Praha 4-Háje

Telefon: 272 916 816
E-mail: info@msstachova.cz
Web: http://www.msstachova.cz/


Dvoutřídní (státní) mateřská škola Stachova je škola rodinného typu; je umístěna ve dvou spojených moderních pavilonech uprostřed velké zahrady, vybavené spoustou zařízení pro dětské hry. Nachází se na okraji Jižního Města mezi rodinnými domky poblíž hostivařské přehrady, ve výjimečně klidném prostředí v blízkosti lesoparku, bez dopravní frekvence. Jsou zde proto mimořádně vhodné podmínky pro děti předškolního věku a děti zdravotně oslabené.

Klidné, tiché prostředí školy uprostřed zeleně, s účelně zařízenými třídami a zahradou, další speciální výbavou a řadou různorodých aktivit, napomáhají k rozvoji a spokojenosti dětí. Děti se v tomto prostředí lépe koncentrují a jejich řeč se nenásilně upravuje.

V jedné třídě jsou děti smíšeného věku od 3 do 7 let, druhá třída je zaměřena na práci s dětmi s opožděným vývojem řeči. V této třídě jsou děti vedeny klinickým logopedem a kvalifikovanou učitelkou - logopedkou.

Pokud Vaše dítě potřebuje speciální logopedickou péči, vyrůstat v menším kolektivu, nebo potřebujete- li zodpovědné pohlídání dítěte přes noc, najdete nás na Jižním městě kousek od Hostivařské přehrady.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.