Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Štolmířská

Mateřská škola Štolmířská

Školní vzdělávací program vychází ze státní koncepce předškolního vzdělávání - Rámcového vzdělávacího programu.

Mateřská škola Štolmířská

Štolmířská 602/4
19800 Praha 9 - Hloubětín

Telefon: 281 862 911
E-mail: skolstol@volny.cz
Web: http://www.msstolmirska.cz


Školní vzdělávací program vychází ze státní koncepce předškolního vzdělávání - Rámcového vzdělávacího programu. Jeho jednotlivé integrované bloky jsou vzájemně propojeny tak, aby na sebe logicky navazovaly a doplňovaly se.

Tým učitelů vypracovává každoročně jinak tématicky zaměřený plán, pro děti poutavý a přitažlivý, v kterém se odráží nejen přirozený rytmus přírodního cyklu, ale který obsahuje i široké spektrum činností rozvíjejících všechny složky osobnosti.     

Třídy jsou vzhledem k věku homogenní, ale děti mají každodenní příležitost vzájemně se setkávat a tím i jeden druhého ovlivňovat. I některé činnosti v běžném denním režimu jsou realizovány společně. U mladších dětí je výrazně podporována úspěšná socializace a rozvoj základních schopností a dovedností, u dětí předškolního oddělení vytváření volních vlastností, zdravé sebeprosazování, vytvoření kladného vztahu k učení a získávání nových informací. Všechny činnosti realizované během dne jsou uspořádány do částí odpovídajících časově době, po kterou je dítě schopno se soustředit. Přímá pedagogická práce probíhá přednostně formou hry, prožitkového učení a spoluprožíváním a spoluvytvářením života v MŠ.

 Učitelka by měla být dětem pomocníkem, rádcem a oporou. Všichni pracovníci působí na děti jednotně, respektují osobnost dítěte a jeho vývojové potřeby. Snažíme se podporovat důvěru dětí a rodičů k zaměstnancům školy a pocit sounáležitosti i hrdosti ke škole.

Kontakt:

Mateřská škola Štolmířská Praha 9-Hloubětín

Štolmířská 602/4
Praha 9, Hloubětín
tel: 281 862 911
e-mail: skolstol@volny.cz                 

[Web - mateřská škola Štolmířská]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.