Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola sv.Voršily

Mateřská škola sv.Voršily

Jsme dvoutřídní MŠ rodinného typu, otevřená věřícím rodinám, ale i rodinám bez vyznání. V 1. třídě „Broučků„ jsou zařazeny děti od 3 do 5 let, ve 2. třídě „Hvězdiček„ jsou zařazeny děti od 5 do 7 let věku. O pestrý a bohatý program v MŠ se stará 5 kvalifikovaných učitelek, o čisté prostředí a domácí stravu 3 provozní zaměstnanci

Mateřská škola sv.Voršily

Ostrovní 139/11
11000 Praha - Nové Město

Telefon: 224 930 861
E-mail: cmsostrovni@tiscali.cz
Web: http://www.mssvvorsily.cz/


Základem je školní vzdělávací program „ Radujeme se z maličkostí „, který je rozpracován v jednotlivých třídách na samostatné bloky. Je zaměřen na citlivé formování osobnosti dítěte v křesťanském duchu a estetickou tvořivost dětí.
MŠ byla založena v roce 1979 v areálu bývalého voršilského kláštera.
Školní rok 1991 byl velkým mezníkem v historii MŠ. Vlastníkem se stal řád sv. Voršily a do názvu je včleněno slovo církevní, čímž došlo k výrazné změně v náplni práce a ducha školy.Jsme dvoutřídní MŠ rodinného typu, otevřená věřícím rodinám, ale i rodinám bez vyznání. V 1. třídě „Broučků„ jsou zařazeny děti od 3 do 5 let, ve 2. třídě „Hvězdiček„ jsou zařazeny děti od 5 do 7 let věku. O pestrý a bohatý program v MŠ se stará 5 kvalifikovaných učitelek, o čisté prostředí a domácí stravu 3 provozní zaměstnanci.  Rodiče mají možnost zúčastnit se programu školy i mimořádných akcí. Umožňujeme přístup do tříd, společný pobyt na zahradě, zvláště u nově přijatých dětí. Snažíme se o nenásilnou a úspěšnou adaptaci dětí.
K pobytu dětí 1. tř. využíváme travnatou a příjemnou zahradu v areálu kláštera. Předškolní děti mohou využít zahradu s vybavením ve vnitrobloku V Jirchářích, kterou máme v užívání od MČ Prahy 1, nebo realizují tématické vycházky do okolí. / Dětský ostrov, Petřín, Střelecký ostrov /

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.